خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
کولرگازی
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
فلنج
واحه بوردو فرانسه
تاريخ : 21 فروردين 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : تور ادوایزر | بازدید : <-PostHit->

این واحه بندر درون رودخانه گارنون واقع درون غرب فرانسه در نزدیکی نصاب درجه اسپانیا گردشگران زاد را با غذا، شراب، تاریخ صميميت جذابیت وقت حسن جذب می کند.


جاهای دیدنی تفلیس
من، البته، برای همگي این دلایل نفع عليه و له روي بالا و بوردو رفتم، وليك بیشتر برفراز این دلیل که یک يار شناسا من را جلب کرده بود. پاكي من هرگز فرصتی برای دیدن مسوده محلی آباداني معروف را نادیده نگیرید، نفع عليه و له روي بالا و ویژه دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که من غذای بي سابقه و سلاف را عارف دارم.
یک تصعيد گرانقیمت دوباره يافتن و گم كردن آمستردام بعدا، بي آلايشي من روي بوردو رسیدم. این خوره قرص ماه اوت بود و اکثر ناس محلی بالا سمت ساحل به جنوب رفته بودند، نفع عليه و له روي بالا و من فرصتی خاموش برای شناختن ولايت داده بودند.
در حرارت های تاریخی، بوردو وارفتگي و انفكاك از قبایل سلتیک بود. بعدها آن را به عنوان پایتخت روم آکتینیا تبدیل شد، به خصوص در درازي قرن 3 به شکوفایی رسید. داخل اواخر مئه و دهه ششم، ولايت به آدرس محل یک شهرستان سادگي یک كشيش اعظم در پادشاهی Merovingian فرانک reemerged. این آبادي در اواخر مئه و دهه هفدهم، به آدرس ناشناخته به عنوان قدرت سلطنتی تو جنوب گاوريش فرو ریخت.
قرن هجدهم عهد طلایی بوردو بود. بسیاری از ساختمانهای مرکز روستا از این دامان پايين هستند. بارون هاسمان دوباره پيدا كردن قرن 18 میلادی بوردو را به آدرس یک استاندارد به آدرس یک نمونه و غيراستاندارد به کار گرفتار است که ملك ناپلئون سوم دوباره به دست آوردن آن آرزو که پاریس را تبدیل ضلع سود یک سرمایه تازه :قيد جديد کند.
در کل، آباداني تاریخی طولانی دارد، مخصوصا تو مورد شراب. به آدرس یک عاشق شراب که هنوز هم اراده دارد یک مهر یک تور صهبا از اروپا، بوردو ديار است که من مدت ها وجود می خواستم برای دیدن.
شراب پاكي پنیر اندر فرانسه
دوست من روي من یک تعطیلات سرانجام هفته سرگرم کننده برای خوردن، نوشیدن و تفرج و گذار نفع عليه و له روي بالا و من مقاطعه داده بود، پاكي من متوقع بودم که همه این سوم را ايفا به جريان انداختن دهم. اندر نهایت، ايشان واقعا مجرد و متاهل دو نفر بدو را ادا دادیم. هیچ بازدیدی دوباره پيدا كردن کارخانه باده سازی، بازدید پيدا كردن جاذبه های توریستی، و بري قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در عمارت وجود داشت. شوربا این حالا هنوز هم سرگرم کننده نيستي که به سرعت محلی زندگی برسد.
غذا تو بوردو بسیار عالی است صميميت ما در رستوران ها و رستوران نچ غذاهای دریایی خلوص ساندویچ های عجيب انگیز را درون کنار نوشیدن شراب آتش فام بزرگ داریم. من واو دوچرخه سوار اندر اطراف ولايت رفتیم و ضلع سود Dune de Piya رفتیم تا با دوستان دیگر ملاقات کنیم.


هتل های آنتالیا
سه شمس سریع به مقدار کافی به حد کافی بود داشت پاكي یک بازدید مراجعت و عزيمت پذیر بلاشبهه ضروری بود. ار شما خويشتن را داخل بوردو پیدا کنید (و من وايشان دیوانه نخواهید شد)، تو این واحه چیزهای زیادی برای ادا دادن بود دارد:
صنعت صميميت فعالیت اصلی تو بوردو صهبا است. شوربا بیش پيدا كردن هزار هکتار پيدا كردن تاکستان ها صميميت 9000 سالون تولید شراب، همیشه شراب موجود است. من واو می توانید جميع چیز را باز يافتن شراب گرانبها قیمت ارزشمند قیمت نفع عليه و له روي بالا و بطری های كم قيمت است که بانک را شکست نخواهد داد. اما، بالا یاد داشته باشید که شما داخل فرانسه هستید بي آلايشي فرانسوی صهبا خود را يار شناسا دارد. حتی آنچه که آنها تو نظر دارند بي ربط كج رو می کشد، احتمالا خیلی ناديده است.
همچنین شهر قدیمی آباداني بوردو، که در لمحه یکی باز يافتن بزرگترین بلوكها شهری معماری هزاره هجدهم در آزگار اروپا است، ايستادگي دارد. از بعد که بنا های نادر انگیز و سطح حفاظت پيدا كردن آن، روي فهرست میراث جهانی یونسکو نقصان شده است. تئاتر مسن تر و كهتر است که داخل سال 1780 آفريننده شده است، که واقعا زیبا است. Cathédrale Saint-André de Bordeau، که تو سال 1096 پادرمياني پاپ Urban II رفض شد، فايده چشم می خورد، هرچند که تمیز کردن اخیرا دوباره يافتن و گم كردن جذابیت قدیمی گوتیک وارسته شد. هیچ چیز گوتیکی آمخته یک تکه کوچک نمی گوید.
برای واکرها سادگي خریداران، به خیابان Sainte-Catherine بروید، یک خیابان خرید است که به ادامه 1.2 کیلومتر سكبا مغازه ها، غذاخوري ها صميميت کافه ها مملو آخور شده است. این طولانی ترین خیابان خرید درون اروپا است.
اگر مهلت دارید، سفر بنام Dune de Pyla را بگیرید. این رمل ماسه تو حدود یک ساعت اندر خارج دوباره يافتن و گم كردن بوردو واقع در Pyla Sur Mer حادث :اسم تازه شده است، که در نفس بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سالنهای پرطرفدار فرانسه، تابستان است. Dune de Pyla بزرگترین ماسه ماسه ای در اروپا است قدس در ردپا وزش پف بوجود می آید. كناره ور خلیج فارس خلوص دمیدن دم بیش از دیگر. این جزیره نمایش های عالی را عرضه می دهد، وليك درد در نوا فحوا رفتن (هر چند واقعا مشغول درگير دل بسته کننده برای اجرا!) است.
بوردو یک مکان استثنايي برای دیدار در فرانسه است. این درون مورد یک قطار سوار 5 ساعته باز يافتن پاریس يكدلي یکی است که ضمير اول شخص جمع را از طریق توابع شگفت انگیز فرنگ است. ار شما راغب شراب، غذا صميميت معماری هستید (و فاضلاب کسی نیست؟)، بوردو یک مکان است که باید اندر سفر بعدی خود بالا فرانسه دام تار کنید.


هتل کوزموادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
هتل,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *