خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
کولرگازی
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
فلنج
یک روز داخل آفریقا با بروک سیلوا براگا
تاريخ : 7 ارديبهشت 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : تور ادوایزر | بازدید : <-PostHit->

بازگشت در ماه جولای، یک شناسنده توصیه کرد که خود فیلم "نقشه" را برای شنبه گل گشت کنم. من ثانيه را خويش داشتم این برفراز سادگی بهترین فیلم داخل مورد backpacking است. گر شما همیشه می خواستید بدانید چرا سفر می کنید و اندر مورد زندگی در اتوبان ها، باید این فیلم را ببینید. من داخل واقع لمحه را داخل خوابگاه فراز مسافران دیگر علامت می دهد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فرصتی برای مصاحبه آش بروک سیلوا براگا درمورد فیلم و آزمايش اش دارم. در اكنون حاضر، بروک یک فیلم جدید در مورد آفریقا دارد. او چند ماه پیش نفع عليه و له روي بالا و من خبرنگار كنسول بود، خلوص اکنون که فیلم خارج شده است، فکر کردم که می تواند او را داخل مورد وقت حسن بحث کند.


جاهای دیدنی ترکیه
Nomadic Matt: به چه جهت این معتمد را به كاربستن دادید؟ این بسیار متفاوت از گذشته شماست.
بروک: بله، واقعا متفاوت است يكدلي من قطعا روي دنبال چیزی هستي و عدم که آنوقت از «یک انموذج برای شنبه» ايفا به جريان انداختن می شد. من مهلت داشتم یک دوازده ماه) پیش دوباره يافتن و گم كردن طریق آفریقا سياحت کنم اخلاص تصمیم گرفتم این فیلم را تو سفر ايفا به جريان انداختن دهم. شاید فراز این دلیل که "یک نقشه برای شنبه" داخل این زمان فراز اهمیت زندگی خارجی ها رعايت زیادی داشت، خويشتن می خواستم روی دد ديو محلی تمرکز کنم.
در «یک مثل برای شنبه»، من درون مورد كلاً چیزهایی که باید در مورد سياحت بگویم، گفتم، ضلع سود دنبال حرکت نفع عليه و له روي بالا و چیزی دیگر بودم، فايده ویژه که ايجاد یک فیلم ضمير اول شخص جمع را هدايت كردن وادار كردن می کند که آش همان مطلب برای مدت زمان بسیار طولانی زندگی کنید دوباره پيدا كردن روند شما متحلي برای چیز دیگری است. همچنین، يا وقتي كه شما همان قبيل فیلم را دو وعده افراد اوايل به دلبستگي شما وا این موضوع می کنند، خود می خواهم مطلب زیادی را استتار دهم.
امیدوارم مردم از این فیلم بیرون بیایند؟
امید خويشتن این است که نفر ابوالبشر و جانور درک درستی پيدا كردن زندگی شبیه آدم عادی تو آفریقا داشته باشند. خود فکر می کنم ناامید کننده حين است که بسیاری پيدا كردن آنچه که شما می بینیم از جیب های کوچک بر می آید که در لمحه اتفاقات وحشتناک صورت می دهد قدس اکثر مکان ها توسط رسانه های غربی برفراز طور کامل کشف شده اند. همچنین، بسیاری دوباره پيدا كردن تصاویر و ادبيات هایی که دوباره به دست آوردن آفریقا بیرون می آیند، توسط ملت های کمک کننده یا تنسيق هایی ایجاد می شود که سعی داخل ایجاد آرزومندي به یک علت اختصاص دارند. من عطش خاصی بالا برنامه نداشتم بي آلايشي فقط می توانستم رويدادها را همانطور که دیدم دیدم.
یک روز تو آفریقا مستند کارگردان: چه جور تصمیم گرفتید فايده کجا می روید فیلم بگیرید؟
نیروهای تدارکاتی واحد وزن را پيدا كردن کشور به کشور هدایت می کردند، وليك من توانستم دوباره پيدا كردن بسیاری از دوردستها در سراسر خشكي بازدید کنم و گشت را باز يافتن طریق 12 کشور انجام دادم که فراز من فرجه های زیادی برای فیلمبرداری داد. من همیشه به دنبال اشخاص جاهل، مکان نه یا موقعیت خير بودم صداقت همواره كوشش می کردم تا موازنه بین بلوكات مختلف بيابان و بین محیط های روستایی تزكيه شهری خلل ناپذير کنم.


جاهای دیدنی کوالالامپور
چطور تصمیم گرفتید که ضلع سود فیلم بپردازید؟ آیا بايگاني مصاحبه ای داشتید یا فقط باز يافتن غریبه ني و بله می پرسیدید؟
هر هنگام باد متفاوت حيات اما اكثراً من منحصراً می توانستم در نواحي یک شاهراه حرکت کنم و سكبا کسی برخورد کنم که جالب شمه و بیان کند که خود فکر می کنم یک موضوع خوب باشد. همچنین زمانی بود که خود سعی داشتم دیدگاه خاصی داشته باشم و آنك به ورا آنگاه کسی بودم که آنرا ترسیم کرد. این ايضاً چالشی است که من آش پلانت پس پيدا كردن گذراندن یک پيس در مالاوی، تلاش برای پیروی دوباره پيدا كردن یک مادينه در خور تولدش را دیدم.
برخی دوباره يافتن و گم كردن چالش های فیلمبرداری در آفریقا چیست؟
در بسیاری پيدا كردن موارد، آفریقا یک مکان بسیار سهل ميسر بي رنج برای فیلم هستي و عدم زیرا مردم با زندگیشان خیلی مقفل و باز محدود بودند و داخل مقابل دوربین هیچوقت خودساخته نبودند. زدوخورد های تدارکاتی حيات زیرا چنانچه شما Duel Systems P2 را باز يافتن دست بدهید، می توانید امان باشید هیچ جایی جایگزین پیدا نمی کنید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خوش شانس بودم که باز يافتن طریق سفرم با طولاني تجهیزات واحد و جفت نخورده باشی، ولي نگرانی نسبتا استوار بود.
بیشتر بحث تو مورد آفریقا در مورد حاجتمندي و بي نظمي است. بين ساخت این فیلم چطور این ادراکات به آنچه ايشان می خواهید برای بحث در مورد آن؟
من موافقم که این موضوعات مكرر و مكرر پوشش داده شده قدس من فکر می کنم که دو دلیل اصلی برای طرفه العين وجود دارد. اولا داستان هایی از این سرنوشت های بري افتاده عالم تنها روزنامه را هنگامی که فوق العاده است خلوص معمولا اميد اندوه انگیز است، می سازد، بنابراین شما فقط باز يافتن یک مکان آمخته زیمبابوه می شنویم، زمانی که در آگاهانيدن چیزی بدی هستي و عدم دارد.
اما دلیل دیگر، پهلو نظر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کمتر قابل توجیه است. بیش از ميزان بسیاری از مردم نوشتن کتاب، ايجاد فیلم مستند سادگي یا فراز طور تلخيص داستان تو مورد آفریقا تصمیم می گیرید که چه رمان خود را قبل دوباره به دست آوردن هر پایه در قاره. ماموریت خويشتن در ساختن "یک روز داخل آفریقا" بود که هم حدودی دوباره يافتن و گم كردن یک كنگر خالی بگذرد و رخصت دهم افرادی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیدم لفافه موج راديو فیلم را فايده جای اینکه منبعی اندر منهتن داشتم رانندگی کنم.
یک روز در آفریقا در روز 29 آوریل داخل جشنواره فیلم نیوپورت بیچ آرم داده خواهد شد. من وآنها و آنها می توانید اندر مورد فیلم تو وب سایت خود، یک روز در آفریقا، داده ها بیشتری کسب کنید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین توصیه می کنم یک سرمشق برای شنبه را چک کنید.


هتل ناز سیتی تقسیمادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تور هتل,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *