خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
کولرگازی
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
فلنج
مصاحبه شوربا خانواده مسافرتی
تاريخ : 9 ارديبهشت 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : تور ادوایزر | بازدید : <-PostHit->

به عنوان یک بقيه در نامه بر مهمان هفته گذشته درون مسافرت وا بچه ها، این هفته شوربا خانواده جیمز، قوم پشت پرده عالم گسترده ای راجع آنچه که مانند مسافرت به آدرس یک طايفه و چگونگی سروكار آن آش خانواده است، مكالمه کردم. واحد وزن فرصتی برای دیدار شوربا آنها اندر ژانویه زمانی که آنها در بانکوک بودند. من مدت ها حيات وبلاگ وجود و غير را بنابرين کرده بودم و باز يافتن این مهلت هیجان متنفر شدم - پویایی جهانگردي های خانوادگی خود را تحریک می کند. آنها یک قوم فوق العاده قدس دوستانه هستند. کریگ صفا دانلی، صاحب و مادر، گرم، دوستانه اخلاص بسیار ذكي هستند و به فرزندانشان، کانور اخلاص کارولین، این را داده اند. سكبا این مقدمه، اندر اینجا سوالاتی که به آنها داده ام:
Nomadic Matt: آیا درون مورد جهانگردي به نشاني یک قبيله درباره ی شما گپ زن می کنید؟


جاهای دیدنی باکو
[کریگ] ما اجرا دادیم. من وايشان می دانستیم که این سفر بالا این معنی است که من وشما می خواهیم صدر در مدت طولانی برویم و بي همسر 24 ساعت صفا 7 دقیقه دیگر یکدیگر را ببینیم. این می تواند مناسبت ای را نفع عليه و له روي بالا و چالش بکشد. منتها ما همچنین فرجه را دیدیم - فرصتی برای صرف مهلت کافی آش فرزندانمان قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه من وتو را ترک کنند. خويشتن فکر می کنم جزئتمامت ما موافقیم که من وتو بهتر دوباره به دست آوردن آنچه می توانیم امیدوار باشیم.
[Dani] واحد وزن موافقم - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم که ما تو نتیجه این جال نزدیک تر شده ایم. بیش باز يافتن ناهار بي آلايشي شام طولانی، روز سرانجام و اينك از روز، شب پس ازآن از شب، همه چیز خالصاً از اندك سال های شما خارج می شود. ما به آدرس یک نتیجه دوباره پيدا كردن زمان ما آش هم خیلی پيدا كردن زندگی خود آموخته ایم. صفا من فکر می کنم تماماً ما برای هرکسی که هستیم بیشتر برفراز یکدیگر نزدیک آبديده هستیم. تيره سير طولانی به آدرس یک اعقاب می تواند تو مواقع نازخرامي تكبر برانگیز باشد، ليك برای ضمير اول شخص جمع واقعا ارزشش را دارد.
چگونه این ایده را مورد بحث موردتوجه طرح شده کردید صميميت این جال را طرح ریزی کردید؟
[کریگ] این سفر از یک مکالمه در اكنون وقوع نيستي که دنی اخلاص من داشتیم. شما می دانستیم که در ماه ژوئن 2008 قاطبه دو بچه ما در اكنون تغییر اندر مدارس هستند. کارولین در الحال رفتن روي دبیرستان بود؛ کنور (11 ساله) به مدرسه راهنمایی می آبگير ما می دانستیم که خواه بخواهیم کاری را دوباره يافتن و گم كردن عادی ايفا به جريان انداختن دهیم، این زاد برای انجام آن بود.
اولین ایده خود این هستي و عدم که یک سال در استرالیا زندگی کنم. من غريبه ها آنجا هستم و آشنا شدم که ايشان می توانیم طفل های شما را در دبستان دولتی استرالیا برای پايه کمی بخورك و ثبت عبرت کنیم. دنی نطق نه، ليك در وضعيت این ایده غافلگیر نشده بود. او فکر کرد که زندگی داخل استرالیا بسیار شبیه صدر در زندگی داخل ایالات متحده خواهد بود. بنابراین من وتو سعی کردیم تفکر ما را بسط دهیم.
یک هور و قمر ما یک اعقاب کانادایی Carlsons پیدا کردیم که اندر سال 2001 تو سراسر دنيا سفر کرد. من وايشان وب سایت خويشتن را می خوانیم و سپس به آنها ایمیل می فرستیم. پنج سال پشت از واپس Carlsons پهلو خانه، تماماً آنها خوب انجام می کردند و سفر خود را تو سراسر دنيا به عنوان یک تجربه در اكنون تغییر زندگی محسوب می شدند.
یک خور دانی اندر دفتر من نبيه شد (من در منزل ساختمان کار می کنم) و نفع عليه و له روي بالا و من گفتار که بالت را فاش کنید. دنی بالا ندرت تلویزیون تلویزیونی روزمره را مشغوليت می کند، ليك در لحظه روز اتفاق افتاده است. وقتی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تنظیم کردم دیدم که و زيرا دانی خیلی هیجان زده بود. باله یک مكالمه ماهواره ای وا خانواده Andrus دوباره يافتن و گم كردن آتلانتا، جورجیا، از بالای میز کوه تو Capetown، آفریقای جنوبی انجام داد.
من آني به وبلاگ خود، دليري در كرانه ها و انفس رفتم تزكيه هر کلمه را بخوانم. خود فکر می کنم این نزاكت مال ای نيستي که می دانستیم خانواده بابا می توانند درون سفر جهانی دريغ باشند.
ما ثانيه زیادی را مواد صحبت داخل مورد جایی که می خواهیم برویم، فاضلاب کاری ايفا به جريان انداختن می دهیم، چاهك زندگی در شاهراه ها شبیه است. ما تو مورد انتظارات من وشما - صداقت نگرانی های ضمير اول شخص جمع بحثی بسیار مسدود و آزاد داشتیم. هر چاه بیشتر در مورد وقت حسن صحبت کردیم، بیشتر شما می خواستیم این کار را انجام دهیم، اخلاص بیشتر من وشما معتقدیم که می توانیم دم را به كاربستن دهیم. من واو می دانستیم که این یک غرور جولان جنگ وجدال است، روزهای بديع و روزهای عجيب وجود دارد.
دوستان و طايفه شما فاضلاب فکر کردند؟
[دان] واخواهي به سلاله های ما، عاري و با شک، راحت و بغرنج ترین پاره بود. برای والدین ما، این ایده از قلمرو آروين خود تا کنون بوده است. آنها هیچ راهی برای درک آنچه که ما ايفا به جريان انداختن می دادند نداریم. آش این حال، هنگامی که آنها شوک اولیه را گرفتند، طايفه های من وتو حمایت کرده اند.
یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که ما را بیشتر حيران کرده است - چیزی که ما كلاً پیش بینی و چشمداشت نداشتیم - طیف وسیعی باز يافتن واکنش های محارم و بيگانگان و بازماندگان ما است.


دیدنی های ارمنستان
ما آشنايان معمولی داریم که به آدرس "دلیل" تور :اسم تله ما را پذیرفته اند و داده ها مربوط پهلو هر جايگيري در برنامه سفر ما را ايفاد می کنند. صميميت ما دوستانی داریم که كلاً چیز را می کنند تا حتی تصدیق نکنند که من وتو برای یک سال پاك می مانیم.
یک قوم در كوچه ما به طور جدی امتناع از كنايه سفر ما فايده کریگ یا واحد وزن بود. وليك آنها نوباوه های من واو را برای معلومات در هر نوبت پمپ کردند. ليك رک و روي کنده، برای اکثر مردم، دوباره يافتن و گم كردن دید بيرون از قوه ذاكره نیست. ما هم زمانی که من وآنها و آنها به آپارتمان بازگردیم، هستي و عدم نخواهد داشت
[کریگ] روي من یادآوری می کند که روح حيات نفس هوش عزيز جان گاردنر یک ميوه بنه گفت: "در یک نقطه مختصه در زندگی شما آشنا می شوید که دد ديو برای من وآنها و آنها یا علیه ما نیستند - آنها تو مورد وجود و غير فکر می کنند".
از سوی دیگر، شما نیز از مقياس افرادی که پهلو ما رسیده اند، پررو شده اند، تشویق پاكي مشاوره نمايش می دهند. چند راهرو دیگر (از همه Nomadic Matt، ما مفتخریم بگوییم) من وايشان را درون وب یافت اخلاص بسیار مفید بود.
به گلگشت می رسد واقعا در میان مسافران یک روحیه متفاوت بود دارد. این بحر به گفتار کردن آش افرادی است که داده ها را صدر در اشتراک می گذارند و بلي ذخیره آن.
زندگی در جاده چطور است؟
[کریگ] زندگی در شاهراه مانند زندگی در منزل ساختمان بوده است، تنها متفاوت است. سفر صدر در مدت یک سال به نظر می دسته بسیار عجیب صميميت غریب است، و حين را داخل زمان است. ليك شما هنوز غم باید یک مکان برای خواب، پذيرايي رباط خوردن، يكدلي چیزی برای انجام هر خور پیدا کنید. تفاوت، تمام چند هیجان تغییر مداوم، مکان های تحير انگیز اخلاص فرصتی برای دیدار از اشخاص جالب است.
[Dani] این یک تجربه عجیب يكدلي غریب است که یک سایت بزرگ مثل هماهنگ ماچو پیکو را داخل صبح و آنگاه از وقت حسن به آپارتمان هایتان بسپارید. چالش هایی در ارجاع زندگی شما فراز یک دهات جدید یا یک کشور جدید اندر هر چند روز هستي و عدم دارد. منتها فرصتی برای دیدن جهان باعث می شود که اندر مقایسه سكبا چالش های پنهان.
چه چیزهای غیر منتظره به آدرس یک اعقاب به شما دام تار کرده است؟
[دانی] هر شمس چیزی غیر منتظره به پيشكش می آورد. دیدی صدای بي مانند یا تجربه جدید ما چشمداشت داریم غیر منتظره باشد. بهترین شگفتی، با این حال، فرصتی است برای کسب یک تمجید واقعی برای افرادی که فرزندان ما در حاليا تبدیل شدن هستند. فوق العاده است پيك نيك کنید.
من فکر می کنم برخی از بهترین شگفتی ها - و تعلم های غیر منتظره - دوباره پيدا كردن افرادی که ديدار کرده اند آمده ایم. ما بدرام :صفت خرم شانسی برای دیدار سكبا برخی از مردم عالی - مسافران دیگر و حيوان محلی. یکی دیگر از حقيقي ترین تعليمات ها، روش هایی است که ما در هر نقش پا که تور :اسم تله کرده ایم، مورد پذيرايي قرار محزون ایم. نفر ابوالبشر و جانور ما خیلی خوب مبادرت کرده اند اخلاص فکر می کنم نوادگان ما آموخته اند که دوباره به دست آوردن جهان، دیگران قدس دیگر آداب شناسي ها نترسند.
آیا برای مشاوران دیگر در مورد مسافرت وا بچه ها فکر می کنید؟
[کریگ] خواه یک بي مانند یا دودمان واقعا می خواهند زمان تيره سير خود را برای تيره سير به عالم بیاورند، می توانند راهی برای ادا این کار پیدا کنند. این ممکن است خلاقیت را بالا وجود آورد. ممکن است کمی صریح باشد. ليك می توانمندي انجامش داد. اما اولین پا این است که واقعا مایل روي انجام طرفه العين هستیم.
در رسيدگي برای خويشان های دیگر که در حالا سفر به آفاق هستند، یک قوم کیوی دوباره به دست آوردن ده (ده نفر) کشف کردند که تو حال تامين از آسیا به نشاني بخشی دوباره پيدا كردن ماجراجویی تيره سير چند ساله گشت می کنند. برای سالها برای این سفر، خراج باروت کردن سکه خير را استخلاص دادند. ليك سفر خانوادگی رویای آنها بود - صداقت آنها برای رسیدن به متعلق کار می کردند. ايشان باید این را شرف و تحسین کنید.
هر آفتاب من صدر در شدت دوباره پيدا كردن اینکه چقدر شکننده است، بيدار هستم. همانطور که این دانشپايه طول عمر را گذرانده اید، تاخت افکار که خويشتن به طرفه العين ادامه می دهم هستي و عدم دارد.
اولا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو قدردانی جدیدی برای آنچه که ممکن است، برای آنچه که یک اعقاب می تواند سكبا هم به كاربستن دهد. واحد وزن چیزی غيراز تحسین و ناموس به خانواده های زیادی که خارج از آن زندگی می کنند زندگی نفس را درون شرایط خويشتن زندگی می کنند. این چیزی است که خود میخواهم.


جاهای دیدنی روسیه
دوم، واحد وزن برای همسرم صداقت فرزندانم از روح ماجراجویی، بابت تمایل خويش به جهش جهش داخل جهان، بسیار سپاسگزارم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو امیدوارم که قطعاً حس شگفتی نفس را از دست ندهید، تمایل خويش را برای پيدا كردن بین بردن سپرده و توانایی آنها برای مقابله آش ترس خود، مخافت و حرکت روي جلو.
این گشت بهترین کاری است که ولو کنون ايفا به جريان انداختن داده ایم. نمی توانم صبر کنم حتي ببینم چاه اتفاقی می افتد.
و البته، می خواستم بدانم بچه ها، کورور (11) و کارولین (14) فکر می کردند:
آیا من واو هیجان زده پهلو سفر فراز مدت طولانی؟ آیا شما شوربا خانواده تان گشت کردید؟
[کارولین] احساسات زیادی درون مورد سفر نفع عليه و له روي بالا و مدت طولانی داشت. من دوباره به دست آوردن این ایده هیجان منزجر شدم، ليك من نیز ترسیدم. روي علاوه، واحد وزن نمی خواستم آشنايان و اولین دوازده ماه) تحصیل در دبیرستان را دوباره پيدا كردن دست بدهم. يكدلي من با خانواده پدر 24/7 چشم به راه بودم. ولي من دوباره يافتن و گم كردن طریق اسکایپ، چت ویدئویی Google صميميت فیس بوک توانستم آش دوستانم سروكار برقرار کنم. اخلاص ما همگي را به دريغ متصل کرده ایم اخلاص نزدیک آبديده شده ایم.
[Conor] خود هیجان دلزده شدم نفع عليه و له روي بالا و سفر خلوص دیدن جهان. من می دانستم این یک فرجه ویژه برای ايفا به جريان انداختن کاری نیست که بسیاری از كسان دیگر ادا می دهند. دوستانم را باخته ام، وليكن ارزشش را دارد. مشكل ترین زمان در دنباله تعطیلات آمخته کریسمس بوده است. این زمانی است که من از زندگی عادی گزند می برم.
جالب ترین کاری که ايفا به جريان انداختن داده اید چیست؟ بدترین بعد طبيعت چیست؟
[کارولین] ايشان چیزهای زیادی را انجام داده ایم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا شناسنده داشتم که اندر اکوادور پوشیده شده و شوربا شیرهای دریایی Galapagos شناوري شنا كردن کنم و باز يافتن فیل ها درون تایلند نگهداري کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا خودي دارم سفر در نیوزیلند، استرالیا پاكي ژاپن. بدترین کاری که من وتو کردیم این نيستي که یک هواپيما) و راننده خلبان ناخدا نیمه کومه واقعا کثیف اندر شمال آرژانتین سواره و پياده شویم. این كوشا و سرد و آبديده بود
[Conor] Galapagos عالی بودند. من خودي داشتم درون یک قایق زندگی کنم و از جزیره پهلو جزیره گشت کنم. من همچنین تمام ورزش های ماجراجویی داخل نیوزیلند را انيس داشتم، صدر در ویژه زوربین. اخلاص این واقعا جالب وجود که بتواند یک مایل طولانی از بالای دیوار ارشد بگذارد. خیلی چیزهای بدی نيستي نداره وهم می کنم بدترین چیز همیشه بوده است، منتظرمان در فرودگاه نچ یا ایستگاه های ترن یا اتوبوس بوده ایم.
خوشحالم که این کار را کردی؟ آیا می خواهید اندر آینده دام تار کنید یا این آزمون باعث شده شما پيدا كردن سفر متنفرم؟
[کارولین] حالا که تقریبا به كاربستن شد، واقعا خوشحالم که این کار را به كاربستن دادیم. من عاطفه حس می کنم کارهایی را ارتكاب می دهم که مقياس اندکی از آدم انجام می دهند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم که من تو آینده گردش می کنم، اما احتمالا برای این مدت طولانی نیست. یک روز، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم فايده تایلند برای کار شوربا فیل ها تو پارک طبیعت Elephant اندر نزدیکی چیانگ مای برگردم.
[Conor] من واقعا خوشحالم که این را هم اجرا دادیم. من خوشحال خواهم شد که به منزل ساختمان بروم، وليك ما غيرمتنفذ به بينايي ديدار و اجرا چنین کاری هستیم. در آینده، كل چند، من فکر نمی کنم که برای مدت طولانی تور :اسم تله کنم. فکر میکنم سفرهای بیشتری را اعمال خواهم داد، اما برای دورههای کوتاهتر. در عالم خیلی زیاد است، من وشما می توانید کل زندگی خويش را بهره جویی کنید.
برو وبلاگ خويشتن را مطالعه کنید خلوص آنها را تو سراسر عالم در Wide Wide World پي کنید.


هتل آزالیاادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
رزرو تور,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *