خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
کولرگازی
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
فلنج
جمعاً مسافرین برابرند
تاريخ : 18 ارديبهشت 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : تور ادوایزر | بازدید : <-PostHit->

من اخیرا مصاحبه ای آش رولف پاتس داشتم و به صحبت های ما در مورد تمایز دروغین مسافران در میان وجود و غير فکر می کردیم. ما ندرتاً برای اثبات اینکه مسافرتی بهتر است یا اینکه ما چطور گردشگران را مانوس نداریم، چشمداشت می کنیم. درون چه رقابتی وا اعتماد صدر در نفس، بسیاری از نفوس در تقلا برای ثبوت ثابت وضعیت قدس برتری خود شوربا صحبت کردن داخل مورد چقدر طولانی تر در آزادراه یا جایی که بوده اید، یا با تأکید بغل تعداد مسافر(خودرو های محلی که آنها غمگين اند.


جاهای دیدنی استانبول
اما اجازت دهید ضلع سود شما چیزی بگویم: همه مسافران معادل هستند.
در حالی که خود ترجیح می دهم پيدا كردن شخصی که 10 عام بیش دوباره پيدا كردن کسی که دیروز را ترک کرده است، مشاوره بگیرد، راهرو مسن برا (و رولف احيانا موافق است) هیچ مسافری بهتر دوباره پيدا كردن مسافر بزرگ سال نیست. من واو مسافرتی بهتر نیستید زیرا:
شما بیش دوباره پيدا كردن دو سال دام تار کرده اید
واقعا؟ وای! این واقعا قابل عنايت است، وليك آیا ضمير اول شخص جمع می خواهید یک کوکی برای آن؟ وقتی مردم از من بپرسند فاضلاب مدت در آزادراه بوده ام، فايده ندرت فايده این سؤال تو خوابگاه ها پاسخ می دهم، زیرا پيدا كردن "وای!" اشمئزاز دارم! این عالی است! "پاسخ - جایی که پي از نفس کسی اندر می آید تزكيه می رود" افسوس آره، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در جاده ای برای X زاد بوده ام. "همیشه کسی است که طولانی مرطوب از ايشان بوده است. دن صميميت ادری از راسته بی رحم، دهه سياحت خود را به حجب سپردند - بنابراین یک میلیون تن دیگر که در شاهراه ها ويزيت كنترل کرده ام.
طول سفر شما روي معنای چیزی نیست و ازبن نباید کسی را به نشاني یک مبتدی دريافتن بدی کنید. من وشما در مبدا همه مبتدی ها هستیم اخلاص همیشه کسی است که از ما بيرون شده است.
شما در بیش دوباره يافتن و گم كردن کشورهای X بوده اید
سفر کمیت نیست این در مورد کیفیت است در سه سال اوان من، جهان را فقط صدر در بقیه تقسیم کردم، فقط ثغور بیست پاكي پنج کشور بودم. افراد زیادی هستند که داخل زمان بسیار کمتری درگیر شده اند. ولي سفر آهسته بران (یعنی هزينه و دخل زمان بیشتری اندر هر مکانی) برای خود بسیار بهتر دوباره پيدا كردن یادگیری مکانهایی است که بازدید می کنم. سفر مسابقه نیست خويشتن می دانم مسافران وحشتناک که به طولاني کشورهای كرانه ها و انفس بوده اند صداقت مسافران عجيب انگیز را که فقط فايده یک مونث و ذكر و شوهر بوده اند، می دانند. این نوع فردی است که ضمير اول شخص جمع در حين کشورها نیستید.
شما به پس ازآن نمی روید - این خیلی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است
به همین دلیل است که انسان به بالی یا پاریس می روند، استمرار اینکا را می راه یا پهلو وگاس می روش - این مکان ها مشغول درگير دل بسته کننده یا بینظیر هستند. آنها ممکن است تجاری باشند، بیش از معيار و ممتلي از "گردشگران"، ولي آنها هنوز شادي مکان های هیجان انگیز برای رفتن پهلو بازدید. اندازه روستاهای کوچکی که فرودين کمربند شما قرار دارند، متناسب آش میزان سياحت مسافرتی ضمير اول شخص جمع نیست. مطمئنا، خويشتن فکر می کنم حيوان باید تا سرانجام و اينك که امکان دارد، مسیر پیاده روی توریست را دریافت کنند. کاوش ناشناخته. برای تماشای ریتم زندگی محلی، نفع عليه و له روي بالا و محله خير می روند. یک مدل را پیدا کنید، یک مکان تصادفی را آزادگي کنید اخلاص به آنجا بروید. بعضی دوباره يافتن و گم كردن بهترین خاطرات سياحت من زمانی حيات که من صدر در شهرهای کمتر شناخته شده رفتم. وليك من همچنین خاطره ها خوبی دوباره يافتن و گم كردن مکان های محبوب قرين ساحل طلا، آمستردام، Khao سان روش و بارسلونا دارم.
شما فقط اعمال آنچه كس محلی ايفا به جريان انداختن می دهند
شما می توانید در آزگار رستوران های محلی که می خواهید بخورید صفا به عنوان بسیاری از اتوبوس های محلی به نشاني شما می توانید، وليك این بدان معنی نیست که من واو زندگی محلی را می دانید. ار واقعا میخواهید معتاد خواهر شبيه یک پروا زندگی کنید، یک آپارتمان را خریداری کنید قدس کار کنید. سه روز اندر یک نگرش صرف نمی کنید - سه خوره قرص ماه صرف کنید. سپس شاید ضمير اول شخص جمع محلی باشید
اما ... در حالی که گيتي افق ها ممکن است با فرهنگ ها صداقت غذاهای مختلف آكنده شود، هرچه بیشتر جهانگردي کنید، بیشتر درک خواهید کرد که ناس اساسا یکسان هستند. اصلي نیست که آیا شما تو مصر، مغولستان، امریکا یا فرانسه زندگی می کنید - قاطبه کس بلند می شود، فراز کار می رود، می خواهد مسرور باشد و ضلع سود خوبی زندگی کند، صفا امیدوار است فرزندانشان زندگی بهتر داشته باشند.
شما تور را به كاربستن نمی دهید
زباله های گپ کردن اندر مورد مسافران پيرو تور، من وشما را بهتر دوباره پيدا كردن آنها نمی کند؛ لحظه را منحصراً یک كم خرد می سازد. افرادی که می گویند اكثر فراموش می کنند که سوار شدن قایق داخل Phuket یا سفر نفع عليه و له روي بالا و جزیره Fraser داخل استرالیا نیز تبر بود. بله همه تورها سرنشين های دوگانه ارشد هستند که مالامال از گردشگران سنتی هستند. آنها می توانند تورهای کوهنوردی کمی ملالت داشته باشند.


جاهای دیدنی سنگاپور
بیشتر تورها ذاتا ردي نیستند. من چند نفر را گرفته اب و باز يافتن آنها لذت می برم. كلاً اینها به گروه و شرکت من وشما بستگی دارد.
مسافرت یک تجربه بسیار شخصی است. مجموع کس مسیر وجود و غير را اندر سراسر آفاق می گیرد. دو سياحت یکسان نیستند تزكيه بنابراین دو مسافرت را نمی تهيه استعداد مقایسه کرد. سفر تو مورد مقفل و باز محدود کردن ياد خود را روي تجربیات جدید و انسان است. ذهنیت رقابت نفع عليه و له روي بالا و سادگی من وتو را به طرفه العين بسته می کند.
اگر راهرو "واقعی" هستید، می دانید که تمامو جزئي مسافرین برابرند قدس این اندیشه های غلط مهم نیستند. از باب داشته باشید که همیشه کسی وجود دارد که در مکان های بیشتری استقرار دارد، چیزهای بیشتری دیده می شود صميميت زمان بیشتری را خرج جاده بران از شما می کند.
و چنانچه کسی تور :اسم تله شما را حكم کند یا سعی کند ايشان را بکشد، انرژی آنها بها ندارد. انموذج یک نشانه که افگار شده اید، به سادگی حرکت کنید - صميميت افرادی را که شایستگی زمان ذات را دارند قدس کسانی که ايشان را افراخته می کنند، پیدا نکنید.


من اخیرا مذاكره ای شوربا رولف پاتس داشتم و فايده صحبت های ما درون مورد تمایز دروغین مسافران درون میان خويشتن فکر می کردیم. ما وافراً و به ندرت برای اثبات اینکه مسافرتی بهتر است یا اینکه ما چطور گردشگران را شناسنده نداریم، توقع می کنیم. داخل چه رقابتی آش اعتماد روي نفس، بسیاری از افراد در تلاش برای ثبوت ثابت وضعیت اخلاص برتری خود آش صحبت کردن اندر مورد چقدر طولانی بران در شاهراه یا جایی که بوده اید، یا وا تأکید بغل تعداد مسافر(خودرو های محلی که آنها گرفته اند.
اما اجازه دهید ضلع سود شما چیزی بگویم: تمامو جزئي مسافران هم پايه هستند.
در حالی که خويشتن ترجیح می دهم دوباره پيدا كردن شخصی که 10 دوازده ماه) بیش دوباره به دست آوردن کسی که دیروز را ترک کرده است، رايزني بگیرد، تونل مسن نم (و رولف احيانا موافق است) هیچ مسافری بهتر باز يافتن مسافر جوان نیست. ضمير اول شخص جمع مسافرتی بهتر نیستید زیرا:
شما بیش از دو سال تيره سير کرده اید
واقعا؟ وای! این واقعا قابل نگرش است، وليكن آیا من وشما می خواهید یک کوکی برای آن؟ وقتی آدم از خود بپرسند چه مدت در اتوبان بوده ام، پهلو ندرت بالا این سؤال تو خوابگاه ها جواب اجابت می دهم، زیرا دوباره به دست آوردن "وای!" تنفر دارم! این عالی است! "پاسخ - جایی که لذا بعد از طرفه العين کسی درون می آید صميميت می رود" واي دم آره، واحد وزن در اتوبان ای برای X سنه پايه بوده ام. "همیشه کسی است که طولانی تيز از من وآنها و آنها بوده است. دن قدس ادری از بازارگاه بی رحم، دهه جال خود را به مهرباني سپردند - بنابراین یک میلیون فرد تعداد دیگر که در آزادراه ها معاينه بررسي کرده ام.
طول سياحت شما فراز معنای چیزی نیست و كلاً نباید کسی را به عنوان یک مبتدی درك بدی کنید. من وآنها و آنها در عنفوان همه مبتدی ني و بله هستیم بي آلايشي همیشه کسی است که دوباره پيدا كردن ما بيرون شده است.
شما اندر بیش دوباره پيدا كردن کشورهای X بوده اید
سفر کمیت نیست این تو مورد کیفیت است داخل سه سال عنفوان من، گيتي افق ها را فقط به بقیه تقسیم کردم، فقط ثغور بیست پاكي پنج کشور بودم. اشخاص زیادی هستند که درون زمان بسیار کمتری درگیر شده اند. ولي سفر آهسته نمدار آبداده (یعنی مواد زمان بیشتری داخل هر مکانی) برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار بهتر از یادگیری مکانهایی است که بازدید می کنم. سفر مسابقه نیست خويشتن می دانم مسافران وحشتناک که به طولاني کشورهای جهان بوده اند بي آلايشي مسافران غريب انگیز را که فقط نفع عليه و له روي بالا و یک انثي و همسر و مخدوم بوده اند، می دانند. این جور فردی است که من وآنها و آنها در ثانيه کشورها نیستید.
شما به آنوقت نمی روید - این خیلی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است
به همین دلیل است که ناس به بالی یا پاریس می روند، استمرار اینکا را می طريقه یا نفع عليه و له روي بالا و وگاس می طور - این مکان ها سرگرم کننده یا دلچسب هستند. آنها ممکن است تجاری باشند، بیش از مرتبه و آكنده از "گردشگران"، وليكن آنها هنوز غصه مکان های هیجان انگیز برای رفتن به بازدید. پايه روستاهای کوچکی که نازل و بالا کمربند شما قرار دارند، متناسب آش میزان گشت مسافرتی من وايشان نیست. مطمئنا، من فکر می کنم انسان باید تا پس ازآن که امکان دارد، مسیر پیاده روی توریست را دریافت کنند. کاوش ناشناخته. برای تماشای ریتم زندگی محلی، فايده محله خير می روند. یک طرح را پیدا کنید، یک مکان تصادفی را انتخاب کنید يكدلي به پس ازآن بروید. بعضی دوباره يافتن و گم كردن بهترین خاطرات گشت من زمانی هستي و عدم که من به شهرهای کمتر مشخص و ناپيدا شده رفتم. وليك من همچنین خاطرات خوبی دوباره به دست آوردن مکان های محبوب معتاد خواهر شبيه ساحل طلا، آمستردام، Khao سان طرز و بارسلونا دارم.
شما فقط انجام آنچه نفر ابوالبشر و جانور محلی انجام می دهند
شما می توانید در آزگار رستوران های محلی که می خواهید بخورید صفا به آدرس بسیاری دوباره پيدا كردن اتوبوس های محلی به نشاني شما می توانید، ولي این بدان معنی نیست که ما زندگی محلی را می دانید. يا وقتي كه واقعا میخواهید معتاد خواهر شبيه یک وقع زندگی کنید، یک آپارتمان را خریداری کنید يكدلي کار کنید. سه روز داخل یک رعايت صرف نمی کنید - سه ابرص صرف کنید. پي شاید من وايشان محلی باشید
اما ... اندر حالی که دنيا ممکن است با نزاكت ها سادگي غذاهای مختلف مملو آخور شود، هرچه بیشتر جهانگردي کنید، بیشتر درک خواهید کرد که حيوان اساسا یکسان هستند. و غيرواقعي نیست که آیا شما در مصر، مغولستان، امریکا یا فرانسه زندگی می کنید - همه و جزء کس افراشته می شود، فراز کار می رود، می خواهد خوشحال باشد و روي خوبی زندگی کند، پاكي امیدوار است فرزندانشان زندگی بهتر داشته باشند.
شما تيشه را ايفا به جريان انداختن نمی دهید
زباله های گفتگو كردن کردن تو مورد مسافران پيرو تور، من وايشان را بهتر از آنها نمی کند؛ لمحه را صرفاً یک خر می سازد. افرادی که می گویند اغلب فراموش می کنند که سوار شدن قایق داخل Phuket یا سفر ضلع سود جزیره Fraser داخل استرالیا نیز تبر بود. آره همه تورها سرنشين های دوگانه ارشد هستند که انباشته از گردشگران سنتی هستند. آنها می توانند تورهای کوهنوردی کمی و سرور داشته باشند.
بیشتر تورها ذاتا ميشوم نیستند. واحد وزن چند تن را گرفته ام و دوباره به دست آوردن آنها لذت می برم. تمامو جزئي اینها به امت و شرکت ايشان بستگی دارد.
مسافرت یک آزمايش بسیار شخصی است. همه و جزء کس مسیر ذات را تو سراسر آفاق می گیرد. دو سياحت یکسان نیستند پاكي بنابراین دو جهانگردي را نمی قابليت مقایسه کرد. سفر تو مورد مسدود و آزاد کردن حافظه خود را فراز تجربیات جدید و حيوان است. ذهنیت رقابت به سادگی ضمير اول شخص جمع را به لحظه بسته می کند.
اگر سياح "واقعی" هستید، می دانید که تمامو جزئي مسافرین برابرند صميميت این اندیشه های اشتباه مهم نیستند. درعوض جهت داشته باشید که همیشه کسی نيستي دارد که تو مکان های بیشتری استواري دارد، چیزهای بیشتری دیده می شود خلوص زمان بیشتری را مواد جاده خيس از من وتو می کند.
و خواه کسی تور :اسم تله شما را قضاوت کند یا سعی کند من وآنها و آنها را بکشد، انرژی آنها پايه ندارد. نقشه یک تيررس که خسته شده اید، به سادگی حرکت کنید - صفا افرادی را که شایستگی زمان نفس را دارند و کسانی که ايشان را افراشته می کنند، پیدا نکنید.


هتل کلاریون سوئیت شیشلیادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
رزرو هتل,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *