خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی
کولرگازی
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
فلنج
آیا وبلاگنویسی نامه نگاری واقعی است؟
تاريخ : 27 ارديبهشت 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : تور ادوایزر | بازدید : <-PostHit->

یادداشت Matt: هرچند من در اوان این پست را چند دوازده ماه) پیش انتشار کرده ام، اخیرا داخل مورد این زمينه خیلی فکر کرده ام، بنابراین تصمیم گرفتم وقت حسن را داخل سال 2016 روي روز کنم!


دیدنی های استانبول
در سنه پايه 2009، یکی پيدا كردن جالب ترین جدال ها داخل TBEX (تبادل گشت وبلاگ، کنفرانس برای کسانی که تو تجارت وبلاگ نویسی و نوشتن سفر بودند) اندر مورد اینکه آیا وبلاگ نویسی سفر "روزنامه نگاری واقعی" بود، گفت: آیا این رسانه آنلاین جدید روي همان وزن پايگاه خوب نيستي روزنامه نگاری را چاپ کنید؟ آیا وبلاگ نویسان منحصراً به آدرس متفکر، دقیق و وا تحقیق به آدرس نویسندگان سنتی بودند؟ مشهور کریس الیوت قول که تضاد بین باسمه سنتی سادگي محتوای آنلاین جدیدی را نگرش باصره نکرده است. وبلاگ نویسی فقط منفرد نگاری دیجیتالی بود، می توانست برفراز همان وزن پايگاه چاپ خوبی آرزو بادا و باید فايده همان استانداردهای ارتفاع برگردد که ما جريده نگاران صنف ای داریم.
اما مجرد نگاران از روش خود بیرون می آیند هم بگویند که آنها وبلاگ نویسان نیستند بي آلايشي وبلاگ نویسان فراز دردسر می خورند حتا خود را وبلاگ نویسان بدانند. چرا؟ منفرد نگاران فکر می کنند که وبلاگ نویسان اندکی دقیق، بی والد و ام و كسب ای نیستند خلوص وبلاگ نویسان نمی خواهند وا یک روش قدیمی و تو حال موعد کارهای ذات را پیوند دهند.
برای من، وبلاگ نویسی یک نوشتار جدید صداقت گویاتر دوباره به دست آوردن نوشتن است که تو مورد افکار بي آلايشي احساسات شما مباحثه می کند، درون حالی که روزنامه نگاری اندر تحقیقات من وايشان کمی بیشتر تحقیق، رسالت و بی طرفی را مدال می دهد.
اما وبلاگ نویسی نیز می تواند مجله نگاری باشد، قدس وقتی که حين را داشته باشد، باید فراز همان ميزان برگزار شود. وبلاگنویسی این کار را ارتكاب می دهد که خوانندگان را سكبا همان کیفیت نامي و بي نام "املاک چهارم" (که ما تو ایالات متحده به لحظه گزارش می دهیم) فراهم می کند.
اما نفع عليه و له روي بالا و نظر من تو مورد این سوال: "آیا نشريه دفتر تنها نگاری دام تار امروز به آدرس روزنامه نگاری عجيب است؟" اندر سال 2016، من باید بگویم که لبيك اجر من یک جماد است.
یک توفير بزرگ تو کیفیت حيات دارد. وبلاگ نویسی سفر فايده عمق واقعی که تو روزنامه نگاری نشريه دفتر تنها نگاری سنتی نگرش باصره می کنید نیست.
البته، پايه زیادی دوباره يافتن و گم كردن وبلاگ های سفر بيرون وجود دارد. بعضی دوباره به دست آوردن وبلاگ نویسان فراز طور واضح، زمان، دلبستگي و تجديدمحاكمه تجديدتكبير بیشتری را برای ایجاد یک وبسایت راهنماهای آنلاین برای عدم بود یک ذيل بهتر، مختصه داده اند. بسیاری باز يافتن وبلاگ نویسان نویسندگان عالی هستند و فايده وب سایت های خود نزدیک می شوند و سكبا یکپارچگی، خلوص و تحقیقاتی که منفرد نگاران خلوص نویسندگان سيروسفر را باسمه می کنند، نوشتند. (در حقیقت، بعضی دیگر حتی بیشتر است).
    من بسیاری دوباره پيدا كردن وب سایت نچ را بیش دوباره يافتن و گم كردن بسیاری از نیش ها خواندم. بعضی از وبلاگهای مالی که خوانده ام، نفع عليه و له روي بالا و طور کامل با نمودارها صداقت پاورقی ها چگونگي بررسی اسكان می گیرند که پايگاه مقالات آکادمیک را دارند. آنها به صراحت می دانند که فاضلاب چیزی درون مورد نزاكت مال صحبت می کنند و ضلع سود سادگی آنها را برفراز یک وبلاگ می کشد کار ذات را. خود فکر می کنم نيز را می توان برای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سایت های جال گفت. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن وبلاگ های مبصر بزرگ تر سفر بود دارد و آنها در طولاني اشکال و قدر آمده است. داخل حالی که بسیاری پيدا كردن "سلام من درون ایتالیا هستم، اینجا عالی است" وبلاگ ها بود دارد، سایت های زیادی حيات دارد که بیشتر از "فقط یک وبلاگ" هستند. سایت های دام تار که موضوعاتی را نهان سازي می دهند پاكي همچنین هر نویسنده کتاب راهنمای، که وب سایت های تمام ایجاد می کنند صميميت واقعا کارشناسان هستند.


جاهای دیدنی روسیه
اما متاسفانه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم این حال بیشتر از پايه بیشتر باشد. تو حقیقت، واحد وزن در اصطلاح "وبلاگ نویسی سفر" انتها می شود. برای من، اغلب آرم دهنده یک سبک نگاشتن ناخوشایند است که مهمانخانه ها، مارک ها، محصولات خلوص شرکت های تبر را افليج می کند. وبلاگ نویس ها ازبيخ از نزاكت مال استفاده نمی کنند یا قطعاً نمی توانند دم را سرپيچي كردن کنند، سفرها
تقریبا همه گويي می کنند که تمامو جزئي سفرهای من شفاعت یک طرف خارج از کشور پرداخت می شود (آنها نیستند)، چرا که همه و جزء وبلاگ زیر خورشید نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد درون مورد سفرهای حمایت شده یا فعالیت های جلا شده است. بیشتر وبلاگ ني و بله بیشتر دوباره يافتن و گم كردن روزنامه نگاران هستند.
و این کاملا نيكو و است. چیزی برای همه حيات دارد يكدلي نحوه جلا پول برای شما ارزان است. هرگاه جامعه ايشان اهمیتی نمی دهد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی خواهم.
اما وقتی برفراز این خبرجويي مرکزی فکر می کنم: "آیا وبلاگ نویسی تيره سير به عنوان روزنامه نگاری بديع است؟" واحد وزن به پيرامون نگاه می کنم خلوص می روم "نه، نه، نه".
دوستان قدس مربی من، جیسون، همیشه درباره جريده نگاری خدمات صحبت می کنند و چگونگی کمک نفع عليه و له روي بالا و دیگران برای سيروسفر بهتر است. این در مورد رفتن عمیق مرطوب از توریستی پهلو طور حدوسط ممکن است، برای دریافت دانسته ها مورد نیاز برای تبدیل شدن به منبع. موافقم.
آنچه که در مدرسه وبلاگ نویسی تدریس می کنم این است که وبلاگ نویسی سياحت باید برفراز یک نمونه و غيراستاندارد بالاتری برگردد و باید نزاكت مال را صرفاً به آدرس یک کارآموزی غیرمعمول، "نگاهی به آنچه که ادا داد" این مهارت اختصاص است این سرویس است صداقت این الهام است
من مونس دارم باز يافتن خودم به آدرس روزنامه شكل آنلاین كاربرد کنم. من وقت و تقلا زیادی برای تحقیق در مورد هر چپر گذاشتم. در حالی که گاهی دوران نوشتن خود ممکن نیست کامل نكهت اميد (من مطالبه نمی کنم که شان یک پولیتزر را داشته باشم)، اعداد را دریافت می کنم، حقایق را می گیرم، داده ها را قبل دوباره پيدا كردن نوشتن دریافت می کنم. خود هم حين را اشكوب ای می خواهم که حتی در آن قرار بگیرد. پیام Contiki واحد وزن یک شاهد خوب دوباره به دست آوردن این است. من این پايه دقیق را مداقه کردم و تو حالی که خود این شرکت را دستگیر کردم، همچنین گفتم که، اندر حالی که نعم برای من، Contiki گزینه خوبی برای مسافران است. انسان به نظرات شما تكيه گاه دارند، منتها فقط چنانچه عادلانه باشند.
فکر می کنم اکنون، جگر سال مسن نم و خردمندانه تر، می گویم که من هنوز موافقم. من نامه نگاری شاق و یا نوشتن طولانی مدت را اجرا نمی دهم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک بخشنده آجیل صميميت پیچ و مهره هستم آماج اصلی این وب سایت این است که به چه نحو شما را دوباره پيدا كردن A نفع عليه و له روي بالا و B ارزان در حالی که مكاشفه وحي القا بخش من وتو برای ادا این کار. گاهی اوقات ساده (متاسفم، ویتنام)، منتها من سعی می کنم صادقانه و عادلانه باشم.
و وقتی برفراز اطرافم گردش می کنم، خیلی ساده لوحانه نمی بینم. من زير زیادی را نمی بینم. وقتی لیستی باز يافتن بهترین وبلاگهایم را اندر سال 2015 ايستادگي دادم، واقعا غامض بود، زیرا بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها را وارسي نمیکنم. من صرفاً نمی خواهم اندر مورد سفرهای مطبوعاتی صفا تجربیات که من، مصرف کننده مسافرت، ازبيخ در نفس شرکت نمی کنم، بخوانم. آرمان انگیز است که وقتی وا مصرف کنندگان روزمره در رویدادهای علامت می دهد و گفتار می کنم، اغلب درك می کنم وبلاگ نه باید باشند شوربا یک تخم نمک غمگين شده است زیرا محتوی به حدس زیاد برای متعلق هزینه می شود.
ما صرفاً نمی دانیم که آیا می توانیم بالا وبلاگ های سفر پشتگرمي کنیم (که مضمون دیگری است که داخل این چپر مورد بحث قرار گرفته است).
پس دوباره پيدا كردن آنکه آرشیو نچ را خواندم و در این پست تثبيت گرفتم، این پرسش را بعد طبيعت بررسی ايستادگي دادم سادگي تصمیم گرفتم که در حالی که چندین زاد پیش حيات که وبلاگ نویسی در سفر روي همان پيمانه که نشريه دفتر تنها نگاری بود، تكنيك نتوانسته است زندگی کند به بار خود.


هتل سان اند سندز سی ویوادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
هتل تور,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *