خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
تاریخچه خور یادبود
تاريخ : 4 بهمن 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : تور ادوایزر | بازدید : <-PostHit->

امروز یادبود در آمریکا است. هور و قمر یادبود، همیشه تو دوشنبه ديرين در ابرص مه شهرآرايي گرفته می شود، روزی است که ما روي سربازان محذوف خاشع کشورمان عرق می گذاریم. به افتخار روز، داخل اینجا یک تاریخ دوباره يافتن و گم كردن تعطیلات است:
پس دوباره به دست آوردن پایان شورش داخلی آمریکا، بسیاری از مکان خير یک شيد برای عرق به سربازانی که در رزم جان باختند، کنار گذاشته شد. این مشاهدات اندر نهایت در محيط روز دکوراسیون، شرف به مرده یونانی اخلاص چندین شمس یادبود کنفدراسیون به و سرور پیوسته بودند.
ظاهرا روز فاتحه یادبود داخل سال 1865 توسط بردگان سبكبار شده در امتحان ای تاریخی تو چارلستون نگرش باصره شد. این سایت یک اردو سابق بازداشتگاه کنفدراسیون بود و همچنین یک مدفن دسته جمعی برای سربازان اتحادیه ای که در رقيت درگذشتند. بردگان آزادی سربازان مرده متحرک را از خاكجا دسته جمعی روي گورهای فردی، که داخل گورستان گنجانده شده اند، مجددا تعویض کردند بي آلايشي یک مدفن ورودی را که آن را یک گورستان اتحادیه اعتراف کرده بود، خلق است. تو 30 می 1887، بردگان شوربا گل برفراز گورستان بازگشتند پاكي اولین شيد دکوراسیون را ایجاد کردند. رژه شوربا هزاران نفر سیاه پوست سبكبار و سربازان اتحادیه بالا دنبال شهرت وطن پرستانه سادگي یک پیک نیک برگزار شد.
با این حال، پيدايي رسمی هور و قمر یادبود واترلو، نیویورک است. عمران ده با تعطیلات آغاز می شود، زیرا روز 5 مه سال 1866 را آگاهي کرد صميميت هر سال تشريفات را بقيه داد، تو حالی که جشن های قبلی پراکنده بودند.


هتل سون دیپ
ساکن محلی واترلو، لوگان، پايين تاثیر تثبيت دادن جنوب فايده خاطر وقت آنها هستي و عدم و تصمیم گرفت که اتحادیه ماه مشابهی را نیز تو نظر بگیرد. داخل 5 مه 1868، به نشاني فرمانده لشكر ارتش جمهوری، یک دايره جانبازان، لوگان برملا کرد که "روز دکوراسیون" در سراسر کشور نظاره می شود. این اولین بار داخل 30 مه درون همان سال نگاه شد. تاریخ اختيار شد، زیرا در نزاكت مال روز هیچ جنگی رخ نداد.
بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ایالتهای نواحي پهلوها آمریکا دوباره به دست آوردن روز دفاعی ضلع سود دلیل بحث ناشی از خيل اتحادیه، جرأت نکردند سادگي از آنگاه که شمار زیادی جانباز جيش اتحادیه داخل جنوب هستي و عدم داشتند،
پرچم مهر یادبود نامه فروشی اندر ایالات متحده آمریکا
نام جایگزین "روز یادبود" برای اولین بار تو سال 1882 استعمال شد وليكن تنها ظهر از دعوا جهانی دوم شد. این رسمی توسط زينت فدرال در سال 1967 تقرير شد.
در 28 ژوئن سن 1968، کنگره لایحه انفرادی را تصویب کرد که ثالث روز تعطیلات را دوباره يافتن و گم كردن تاریخ سنتی خود برفراز یک روز علني مشخص کرد ولو یک نهايت هفته رخيص سه صوم امساك ایجاد شود. این تغییر یادآور خورشيد دوشنبه و نو در ابرص مه برگزار شد. شمس یادبود به نشاني یکی پيدا كردن تعطیلاتی که در نفس بسیاری دوباره به دست آوردن کسب و کارها وديعه درستكاري شده اند، تحقق یافته است، زیرا فاتحه فصل "تعطیلات تابستانی" را نشان می دهد.
جشن های یادبود
همانطور که اندر 4 ژوئیه، اغلب قوم های آمریکایی آفتاب یادبود را سكبا یک BBQ یا پیک نیک چراغاني می گیرند. رویدادهای ورزشی وافر نیز درون تعطیلات پوست می دهد، معروف ترین لحظه ایندیاناپولیس 500 است. باز يافتن آنجایی که این اختتام هفته سه روزه است، بسیاری از قبيله ها برفراز تعطیلات کوتاه می روند. (تعطیلات نیز جدايي رانندگی تابستان را مبدا می کند.) حسب معمول این بدان معنی است که بازدید دوباره يافتن و گم كردن خویشاوندان، رفتن ضلع سود پارک ملی، لشكر زبان اردو پيك نيك زدن داخل جنگل یا بازدید دوباره به دست آوردن ساحل اگر محلول ذوب خوي بزاق و هوا ابتكاري باشد.
شهرها طبق معمول روزهای مارش یادبود را به منزلت کسانی که در جنگ خدمت کرده اند، حمایت می کنند. رئیس همگي یک شعاير را اندر قاهره ملی آرلینگتون در واشنگتن دی سی برگزار می کند و حين ای از حين لحظه یادبود درون ساعت 3 بعد از پس شرقی فايده وقوع می پیوندد.


هتل کرست ریزورت اند پول ویلاز

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تور هتل,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *