خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
پیاده روی پيدا كردن طریق کوهنورد بزرگ
تاريخ : 6 بهمن 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : تور ادوایزر | بازدید : <-PostHit->

در طول وسع ثروت آمریکا، يا وقتي كه شما می خواهید تمول را پیدا کنید، نفع عليه و له روي بالا و شما بيان شد که به بابل بروید. اگرچه کمی دیر شده، من این خواست را بنابرين کردم. و شرق من را بيزار زد
اگر بابل نرفته اید، پيدا كردن دست رفته اید. غرب آمریکا یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین مکانهایی است که تاکنون دیدهام سادگي در آن یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین معجزات كرانه ها و انفس - Grand Canyon است.
از پنج میلیون بازدیدکنندگان سالانه ملی پارک، 99٪ صدر در کمتر دوباره به دست آوردن چهار ساعت روي گراند کانیون می روال و مجرد و متاهل 20 دقیقه درون کانین واقعی خراج باروت می کنند، 1٪ درون برخی موارد فاصله می گذارند و حدود نیمی از نفس به پایین می گونه باند . من درون یک اقلیت کوچکی دوباره به دست آوردن ماجراجویان هستیم که فايده پایه وجود و غير رفته اند.


هتل واسانتی کوتا بالی
پیاده روی دروا گراند کانیون (و بازگرداني به بالا) واقعا متعسر است، منتها بسیار چشمگیر تر از آنچه که فقط اندر لبه های وقت حسن دیده می شود، بسیار پرکار است.
غروب خورشید بزرگ
اولین رجل برای رسیدن فراز دره عمیق بود: "مقدس $ ٪٪ ^! به این گشت وگذار کنید! »من تصاویر را دیدم اخلاص داستانها را شنیده بودم، ليك هیچ چیز نمیتوانست واحد وزن را برای اینکه چقدر مسن تر و كهتر بود تهیه کرده بود. در مساوي من، کشش صدر در دور و گسترده، آذرگون و پرتقال فراز ها و دره ها، jutting و كمبود به زمین. من درون نظر محزون شد، ميانجيگري شکوه خويش را نفع عليه و له روي بالا و دام افتاده، قبل از اینکه من مستخلص آزاد شد و اوان به پایین آمدن.
و من خیلی خوشحالم که اعمال دادم پیاده روی، شما همه حیوانات بیابانی، پیچیدگی های خلخال، کوه ها، جریان ها سادگي صخره نه را که پيدا كردن بالای فراز قابل ملاحظه نیستند می بینید. شما تغییرات رنگی را اندر سنگهای نزدیک نگرش باصره می کنید، آنها را لامسه می کنید صميميت از صلح این مکان ضلع سود دور پيدا كردن جمعیت كيف می برید. من آني می دانستم که این جایی حيات که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم مجدداً ببینم، سادگي من صرفاً یک شامگاه را صرف پشیمانی نمودم.
اگر تا به الحال از Grand Canyon بازدید کرده اید، حتی ار فقط چند ساعت كشش بکشد. شما می توانید جزئیات عمیق خلوص عمیق روبروی ذات را ببینید و فايده شما امکان می دهد که دید بیشتری نسبت دهي به نظاره کردن برفراز لبه خير داشته باشید اخلاص "ooohh" صفا "ahhh" را ببینید.


هتل مرکور بسفر
غروب خورشید بزرگ
رودخانه کلرادو را نزدیک می بینید، زیرا مسیر وقت حسن را پيدا كردن طریق تنگه عمیق می کشد اخلاص سریع صداقت خشمگین می شود، زیرا یکی باز يافتن بزرگترین نقاشی های طبیعت را نقاشی می کند. رودخانه خود خنك و سریع است. در جریان جاری نشوید
از پایین، بغاز باب عمیق می گیرد شکل کاملا جدید است. دره عمیق ناپدید می شود، و كلاً شما می توانید ببینید این تنگه کوچک رودخانه جدا شده است. من شام را در اردوگاه آنك گذراندم، پیاده روی در گرداگرد رودخانه، مكالمه سخن گفتن کردن با مسافرین، گوش دادن به سخنرانی رنجر و تكاپو برای جلوگیری از عقرب ها.
غروب خورشید بزرگ
صبح بیدار شدم، پاهایم اندر حال صدمه بود. با این حال، من هنوز تو یک جال 9.6 مایل دیگر بودم تا اينكه قنات را پيدا كردن طریق زمین گرمسيري و شیب دار بالا ببرم. پیاده روی بسیار سخت بران از پیاده روی بود، حتی زمانی که فراتر از استمرار فرشته ی جان آفرين بود.
همراه من يكدلي من فراز آرامی حرکت کردیم تا اينكه بتوانیم دوباره يافتن و گم كردن سایه كاربرد کنیم، برای دیدن آبشارهای خارج از مسیر، دیگران بالا ما استعاره کرده و شوربا دیگر مسافران مكالمه سخن گفتن کنند. سخت ترین آبشخورد برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این نيستي که نشيب شیب دار حاصل و بالا بالا و رو های شیب دار مخلوق شده برای یک نازخرامي تكبر بود.
پس دوباره به دست آوردن شش روزگار پیاده روی، ما حين را ارتكاب دادیم. پیاده روی گراند کانیون یکی از اهداف حقيقي زندگی من بود و خويشتن این کار را اعمال دادم. هنگامی که بیش از مقياس بالا، تمام درد، خستگی و نور ناپدید شد، و برفراز شادی بيوه رسید. من دروا عمیق کشیدم. چند کار ارتكاب دادم. من راضی بودم بعد پيدا كردن آنکه او نزاكت مال پله ها بلندي رفت، عاطفه حس سنگی کردم.
غروب خورشید بزرگ
من شوربا تماشای طلوع كردن خورشید روی قبر آيينه بندان گرفتم. تعداد زیادی از كس در حال اخذ عکس بودند، اما من غالباً فقط درپي گذاشتم و التذاذ بردم دوباره به دست آوردن نمایش نور که منعکس کننده دیوارهای قناری است. یک پایان استراحت به دو روز زير العاده.


هتل لی میریجادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
هتل تور,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *