خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
کای کوکلر، بلیز
تاريخ : 7 بهمن 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : تور ادوایزر | بازدید : <-PostHit->
خوب، پس دوباره يافتن و گم كردن جزیره بیشتر دوباره يافتن و گم كردن یک شهر، وليك هنوز هم پايگاه صحبت کردن در مورد. این یک عقار وحش دوستداران ارم است.
Caye Caulker در کنار كنار بلیز قرار دارد و فردوس است. این کوچک است، دلچسب است، مكلف است. كل کس در اینجا دوست وار است بي آلايشي هیچ کس سريعاً حرکت نمی کند. هیچ خودرویی هستي و عدم ندارد، فقط چرخ دستی های گلف کوچک است و حسرت جزیره "Go Slow است". این عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن شما را قبل از اینکه شما ثانيه را بدانید، درون زمان جزیره ای ايفا به جريان انداختن می کنید.
هتل سلطان آف دریمز
چند كلاس پیش، این جزیره بسیار عظمي بود، ليك طوفان پيدا كردن بین رفته بود، آن را داخل دو بخش تقسیم کرد سادگي بسیاری دوباره يافتن و گم كردن منطقه استخر را دوباره يافتن و گم كردن بین برد. وليك جزیره ذات را بازسازی کرده است خلوص هنوز شادي یکی پيدا كردن اهداف اصلی مسافران فراز بلیز است.
با این حال، آفت بهترین ویژگی این جزیره را ایجاد کرد - Split. Split یک عمق عمیق است که اجازه می دهد حتا برای snorkeling عالی قدس شنا. شما می توانید به غلط ناراست بروید پاكي ببینید stingrays، کوسه ها، و كالا اقسام مختلفی از ماهی. بهتر دوباره به دست آوردن هر توری است که برای ثانيه پرداختی.
کوسه های کوسه داخل کوچه اخلاص خیابان
Split جایی است که همه اجرا است. باآنكه این جزیره دارای یک كناردريا رو به دریا است، تمام کس فراز Split می رود. یک ساحل کوچک بود دارد و اسكله قدیمی نگرش خوبی برای شناخت کردن حوله وجود و غير را تهيه می کند. رسيده و رنگین کمان در طولاني طول روز نفع عليه و له روي بالا و خورشید خلوص دریای خزر می آیند و آش یک نوار کنار آن، نوشیدنی های یخ يخ بي مزه و موسیقی را درون اختیار شما تحكيم می دهند.
خیابان اصلی با رستوران های غذاهای دریایی عجیب بي آلايشي غریب، از بودجه تا اينكه بسیار ظریف است. چند آپارتمان در نواحي جزیره خويش را صدر در کباب کوچک، خود را آش محبوب Willy نامي و بي نام ترین ذات را تغییر دهید. امين در جلوی مسكن اش جايگيري گرفته است، این مکان یک نقطه بازگشت Caye Caulker است، که غذای غريب انگیز پادرمياني سرآشپز Rasta Cool نشان دادن شده است. هیچ منو نيستي ندارد - آنها عموم آنچه که در ثانيه روز دارند پرستاري می کنند - وليكن شما نمی توانید با آنچه که دریافت می کنید خطا نکنید صميميت یک نوشیدنی رایگان نیز حاوي می شود. برای یک وهله بر غذایی نفيس مغتنم و بي ارزش تر، پهلو دون کورلئونه برای غذاهای بسیار نو ایتالیایی برید.
غروب آفتاب
این یک جزیره رسيده و روحیه است و بهره خوبی دوباره به دست آوردن گردشگران مكلف و مسافران است. شما آنها را آزگار شب درون مهمانی های محلی و كانون پس دوباره يافتن و گم كردن ساعت استثنايي سرگرم کننده، اما طرفه سرگرم کننده خواهید دید.
با كرانه ها عالی، جو، یک شب نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن داری لگدی، غذاهای دریایی كاپيتان و "تقسیم"، هیچ سفر بالا بلیز بري بازدید پيدا كردن کی کولر کامل است. بسیاری از مردم به Ambergris Caye به رهاورد می آورد، اما Caye Caulker بهتر باز يافتن این دو است.
با هستي و عدم سفر نفع عليه و له روي بالا و ده ها جزیره، این مکان یکی دوباره پيدا كردن مراکز مورد رغبت من است.
هتل دیوان

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تور,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *