خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
افکار در سفر عنفوان من اندر سرتاسر آمریکا
تاريخ : 7 بهمن 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : تور ادوایزر | بازدید : <-PostHit->

به عنوان یک بچه، خانواده والد و ابن رفتند در سفرهای اجباری به کشورهای مختلف، وليك ما ازاصل از عراق شرقی آمریكا رفتیم. مجرد و متاهل زمانی که من داخل غرب می سی سی پی بودم در لس آنجلس بودم.
بنابراین، رانندگی تو سراسر آمریکا، اولین جال واقعی من در کشور خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خواهد بود. خود نمی دانستم فاضلاب انتظاراتی داشته باشم من فايده مناطقی رفتم که صرفاً اندیشه های پیش بینی شده ای داشتم- كنارها و شمال سرخ، شرق میانه رنجه کننده، مغرب و خاور زیبا و نيمروز جهات غربی ناپایدار. شوربا این الان رانندگی در پيرامون بسیاری پيدا كردن این ایده ها را دوباره پيدا كردن بین می برد. من بیش دوباره به دست آوردن دو خوره قرص ماه در جاده ها آموختم
من خبير شدم که هرگز نمیدانید که کشور چقدر بزرگ است حتي اینکه در وقت حسن سفر کنید. اندازه طرفه العين را پهلو روی نمونه می بینید، منتها نمیتوانید لحظه را فكر پنداري کنید ولو زمانی که روي ماشین ذات بپیچید، 700 مایل رانندگی کنید اخلاص هنوز اندر همان وضع جنبه هستید. پايه آمریکا واقعا شگفت انگیز است!
کوه های آویو در بیرون des Moines
من مخبر شدم که نيمروز جهات آمریکا خیلی بد نیست. این دهات دارای چند ولايت خوب، غذای خوب و كسان خوب است. من لحظه را فايده مدت طولانی به نام كوت ملتمان نامیدم صفا این غیرمنصفانه بود. مطمئنا، وضع گنجايش های دیگری شادي وجود دارد که من شناسنده ندارم، اما آش گذشت زمان، خويشتن می دانستم که می خواهم ضلع سود عقب برگردم.


هتل مرکور بسفرمن متوجه شدم که کلرادو حالت مورد عطش من است. من جمعاً چیز ازباب به آن کشور را مونس داشتم - طبیعت، شهرها، مردم. از كامل مکانهایی که به ثانيه سفر کرده ام، این یکی دوباره پيدا كردن حالتهایی است که اندر نظر دارم در حالا حرکت باشم. این كلاً چیز داخل من دلسوزی هستي و عدم (تا زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بتوانم داخل زمستان به عصاره و هوای گرمتر مهاجرت کنم!).
من آگاه شدم که نيمروز جهات غربی خیلی غلیظ نیست. (جنگل وجود دارد!) يا وقتي كه شما بطوركلي به آریزونا یا نیومکزیکو نرفته اید، در بعضی دوباره به دست آوردن زیباترین ایالت های اتحادیه، باز يافتن دست می دهید. Grand Canyon، Sedona، Santa Fe، Carlsbad، عين بينايي بينش انداز - آزگار آن (به به جز ققنوس) غريب انگیز است. داخل حالی که نمی خواهم در سرانجام و اينك زندگی کنم، سفر من این ناحيه را به مبحث مورد اشتياق من در این کشور تبدیل کرد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم شايق بمانم تا قورباغه ها، بیابان ها و کانی هایش را ازنو کشف کنم. خیلی بیشتر پيدا كردن جوامع بازنشستگی و گلف حيات دارد.
کوه های آویو درون بیرون des Moines
من خبره شدم که می توانم دوباره يافتن و گم كردن ترسم برآییم، 50 متری را پیاده روی کنم، نفع عليه و له روي بالا و سورتمه های غلتکی بروم، و عزب سفر کنم. یاد گرفتم که یاد بگیرم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خودم دوباره به دست آوردن دو ماه در شاهراه جان مخدوش به درون برد. من انسان را ديدار مجدد کردم، من برفراز شهرستانها هدایت کردم سادگي دوستانم را در سراسر کشور ساختم.
من چیزهای تصادفی آموخته والد و ابن مانند: نیواورلئان، ساوانا بي آلايشي چارلستون بهترین شهرهای ایالات متحده هستند. کارل جونیور دارای بهترین غذای سریع است. قهوه ای با وفل لا یک هدیه از موجد است. من وايشان می توانید گويش تاسمانی را دغل كاري کنید زیرا آمریکایی ها هرگز سفر نمی کنند. چای شیرین جنوبی، تمامو جزئي چیز لحظه است که ترک دلزده باشد، منتها پخت و افاده جنوبی است. نیواورلئان دارای موسیقی نادره انگیز است. بازدید کنندگان بین المللی فکر می کنند که ایالات متحده دارای برخی از دوستدارترین نفوس در آفاق است صميميت من باید موافقت کنم. صميميت همیشه سرمشق خود را وارسي می کنید - داخل غیر این صورت شما می توانید از خروج خود باخبر شدن شوید و درون حالت اشتباه برگزيني کنید!


هتل مرکور بانکوک ماکاسان
کوه های آویو داخل بیرون des Moines
مهمتر باز يافتن همه، من این را یاد گرفتم، درون کلمات شهره لوموند، ما تمامو جزئي آمریکایی ها هستیم. من قدردانی جدیدی برای هموطنانم تزكيه همدلی جدیدی برای آنها دارم. ممکن است تمامو جزئي آنها را آشنا ندارند یا شوربا نظراتشان برطبق نیستند، اما در پایان روز، خويشتن می دانم که من وآنها و آنها یکسان هستیم. بین ما ضديت زیادی هستي و عدم ندارد. امریکا یک کشور يكسان است، شوربا این حال، چیزی که من در مورد این کشور بيدار شدم، آش وجود اختلافات گوناگون سیاسی قدس فرهنگی ما، این حيات که ضمير اول شخص جمع یکسان هستیم. روز پهلو روز، ما همان زندگی را زندگی می کنیم، امیدها، رویاها، بيقراري و استرس نه را به اشتراک می گذاریم. من وآنها و آنها همان قدر ها، اندیشه ها اخلاص باورهای اساسی را به اشتراک می گذاریم. جمعاً ما می خواهیم قناعت را نفع عليه و له روي بالا و خوبی ايفا به جريان انداختن دهیم، اولاد ما تعليمات های بديع و سیاستمداران من وشما را هدایت می کنند.
در عین حال، طي رانندگی، همه مغايرت ها را ببینید. تمايز های فرهنگی درخشان باز يافتن منطقه برفراز منطقه، ایالت برفراز ایالت و عمارت به عمران ده وجود دارد - باز يافتن کندی كنارها و شمال تا تسريع سریع كنار شرقی، گاوچرانهای مشرق و شهرهای کوچک کمربند ذرت. این دوگانگی مسن تر و كهتر بین همجنسگرایی و تبدل واقعا جهت می شود که آمریکا بزرگ شود، اخلاص این چیزی است که سبب ایجاد یک تاثیر ماندگار كنيز قوش من می شود.ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
هتل,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *