خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
شهر رم
تاريخ : 8 بهمن 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : تور ادوایزر | بازدید : <-PostHit->
رم گهواره غرب. مرکز توان برای سد ها. تولد سزار مسكن به کلیسای کاتولیک روستا در 3000 سال ديرينه تاریخی تو رفته است. همه درون سراسر جهان، همه از رم می دانند. ضلع سود گفته این نام، تصاویر قدیمی، جدید، مذهب، غذا، اميدوارانه و تماميت هنکس سعی تو شکستن کد داوینچی دارند.
من هیجان ضربت ديده شدم پيدا كردن رم دیدن کنم. استقرار بود دیدار من ثلاث روز درازي بکشد ولي به یک هفته تمام تبدیل شد. من اميدوار رم شدم سكبا وجود جزئتمامت توریست خير و امت های تيشه که به عمارت می آیند، جمعیت بی تقصیر يكدلي تراکم، هیچ چیز نمی تواند دوباره يافتن و گم كردن زیبایی رم دور کند. رميدن رم است ... نیازی به چیز دیگری نیست. حيثيت به تنهایی جزئتمامت چیز را بیان می کند و دشوار است که ببینیم چرا كلاً این عمران ده را دوست دارد.
چیزی که من می توانم اندر مورد وحشت اكراه بنویسم می تواند مروت را اجرا دهد. زیبایی صداقت ظرافت متعلق به صراحت بهتر باز يافتن نویسندگان تزكيه شاعران دوباره به دست آوردن I. توصیف شده است. بنابراین روي جای بحث تو مورد زیبایی رم، من خواست دارم لمحه را صدر در شما نشان دهم.
من مرکز روستا را که بیشتر ویرانه ني و بله در سرانجام و اينك قرار دارد مطلع کردم. اندر آنجا، من وشما می توانید ویرانه های باستانی ساخته شده وساطت جولیوس قدس آگوستوس سزار را به عنوان امپراتوری روم بسط یافته است.
عبور دوباره يافتن و گم كردن خیابان و آسيمه سر از طریق انجمن رومی باستان، صندلی از توانايي رومی. اندر اینجا یک تن از آوار ها هستي و عدم دارد، صفا نشستن در میان آنها یک آزمون محکم بود. کسی که هزارها هزارگان سال پیش تو این بام دقیق خسبيده بود، تماشای سناتورها و سزارها را پيدا كردن سر گذرانده بود.
هتل برج الحارث
و آن هنگام به پالتین هیل بروید، جایی که پادشاهان، سزار صفا ارistocrats نفرت رمه زندگی می کردند.
سپس پيدا كردن خیابان گذشتن مرور کنید و به کولوسئوم نظاره کنید. این یک سایت وثوق نکردنی بود. عظیم صميميت زیبا.
سرتاسر غرب، پيدا كردن طریق سیرک ماکسیموس و درون سراسر رودخانه تیبر. آنجا، من وايشان می توانید دوباره يافتن و گم كردن طریق Trastevere، یک ناحيه محلی که چند گردشگر را ببینید، سرگشته است. ناحيه باب مورد شوق من این آباداني بود - خیابان های کوچک، بلوک های کوچک، كافه های ارشد و گردشگران زیادی نیست.
از آنجا، روي سمت شمال پهلو واتیکان بروید، مرکز کلیسای کاتولیک. تو آنجا، من واو می توانید Chapel Sistine، Basilica رسوم پیتر و قبر های پاپ را بررسی کنید.
از آنجا، نفع عليه و له روي بالا و سمت شرق، در سراسر رودخانه بروید حتا بیشتر از رم کاوش کنید.
برای تماشای برخی از نفوس خوب، دوباره پيدا كردن طریق Piazza Navarro صفا مراحل اسپانیا بروید.
ادامه جنوب، پشت پارتنون، برفراز چشمه Trevi. نوا فحوا خود را پيدا كردن طریق جمعیت و صدر در دنبال قواعد با چرخاندن و پرچين وشكن سکه تو برای نيكبخت و مايوس باشید.
سپس داخل این بنای یادبود، آفريده شده تو سبک رومی، برای مباهات Vittorio Emanuele II، اولین امپراتور ایتالیا هم پيمان است. این بزرگ و غریب است، اما هنوز دلچسب است.
رم یک ولايت شگفت انگیز است. این درون یک روز آفريننده نشده است، و بیشتر هستي و عدم دارد تا آن هنگام که وبلاگ قاصد پستچي کوچک خود بتواند موسسه شود. داخل حقیقت، بیشتر در سپس کار می کنید هم بتوانید در كشش سفر کوتاه یک ردپا بگذارید. سالها ادامه خواهد کشید حتا کل دهات را ببینم ... اما من برای چالش جهر هستم، آیا شما؟

هتل لاتانیاادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تور,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *