خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
مکان غیر معمولی : کلیسای نسل کوتنا هورا
تاريخ : 9 بهمن 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : تور ادوایزر | بازدید : <-PostHit->

این کلیسا در کوتن هورا، چند مایل خارج از پراگ اندر جمهوری چک وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. صدر در طور رسمی نامیده می شود، اغلب نزاكت مال فقط به آدرس "کلیسای استخوان" نامیده می شود و دربرگيرنده بیش پيدا كردن 40،000 عظم اصل است که برای تزئین کلیسای کاتولیک رومی است.
در 1278، عبث کلیسا، هنری، نفع عليه و له روي بالا و سرزمین منزه رفت. وقتی برگشت، او بعضی پيدا كردن زمین را دوباره به دست آوردن سرزمین مهذب در دوروبر کلیسا پراکنده کرد، و حين را نیز نظيف زكي کرد. فايده همین دلیل، گورستان تو به عنوان یک رعايت دفن دلبر برای کسانی درون شرق فرنگ تبدیل شد. پس باز يافتن طاعون اندر قرن 14th، الوف نفر درون اینجا كفن ودفن شدند و گورستان باید كاپيتان شود.


هتل کرون پلازا شیخ زائد
در مرزها اسنان 1400، کلیسا درون مرکز گورستان آفريده شده بود و کلیسای پایین تيز به عنوان یک مدفن دسته جمعی برای گورهای گروه جمعی مورد استفاده در ساختن و ساز قرار گرفت. با توجه به قصه و تاريخ ها، یک راهدار کور اوايل به افزايش آوری نسل در کلیسای اكناف 1511 مطلع کرد.
در كلاس 1870، فرانتیشک رینت، کارمند چوب، توسط بازماندگان اشرنزبرگ، صاحب مسكن های کلیسا، برای ترتیب دادن ستون ها کار می کرد. آنها چیزی شبیه بالا بی ثباتی زندگی صميميت ناتوانی اندر فرار از وقت می خواستند.
به نشاني یک لوستر، لفافه موج راديو هایی از جمجمه نچ و نسل هایی که از اشكوب آویزان شده اند، آيين بندي جمجمه، یک وضع جنبه نمایش داده شده آش جمجمه هایی با ضرب های مختلف چدن های قرون وسطایی، چینی هایی که تو آلوئه نه ایستاده اند، و امضای آقای رینت دوباره پيدا كردن انگشت پايه نژاد ها.
کلیسای کوتن هورا عظم اصل 7 روز داخل هفته بسته :اسم قفل است، نفع عليه و له روي بالا و جز داخل 24 صداقت 25 دسامبر. ورودی 40 کیلو کالری برای بزرگسالان، 20 کیلو کالری برای بينايي آموزان و رخصت پروانه عکاسی 30 کیلو کالری اضافی است.


هتل قصر الضیافه ۲

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
هتل,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *