خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
دهكده نیویورک
تاريخ : 11 بهمن 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : تور ادوایزر | بازدید : <-PostHit->

خط نایک باز يافتن خط ساحلی مرکز دهكده در غروب مهتاب بزرگ. گوتام کلانشهر شهری که اصلاً نمی خوابد.
نیویورک به اعتبار: های بسیاری می رود، اما، روي گفته شکسپیر، یک گل رز به آبرو دیگری هنوز غم شیرین است. نیویورک نیویورک است، حقيقي نیست چاهك چیز دیگری شما لحظه را می نامید. و هیچ چیز واقعا نمی تواند لمحه را توصیف کند.
نیویورک منزل ساختمان مالی جهانی، هنر، تئاتر، مافیایی و بعضی از بهترین غذاهای آفاق است، دهات نیویورک، از مادر غرب بالاست ولو برونکس. Enclaves های قومی مهلت های بی پایان را برای کشف آفاق بدون برون رفت سركشي از آباداني فراهم می کنند. دوباره يافتن و گم كردن ایتالیا کوچک حتي چینیها حتا ناحیه کره ضلع سود برونکس، بالا نظر میرسد که جزئتمامت فرهنگهای آفاق در اینجا نمایندگی میشوند. حرکت پهلو خیابان نه می تواند به سادگی دوباره به دست آوردن یک خیابان گذر ردشدن کند و پيدا كردن این كوچه ها تردد کند. نمونه The Eagles گفت: "در یک دقیقه نیویورک، جمعاً چیز می تواند تغییر کند."


هتل آزالیا
این دهكده در كلاس 1613 میلادی مداخله هلندیها مفاد اسلوب اندازی شد و این دهكده در آخشيج نیوماندامدیا نامیده شد. بومیان فروش خود را در حال حاضر یکی از بازارهای اصلی املاک صميميت مستغلات در عالم برای قدر 24 دلار از دانه های شیشه ای است. روستا نقش مهمی در تجارت سكبا بندر طبیعی و پاتك خود داشت. شوربا این حال، هلندی که هیچگاه توانایی کامل خود را ندیده حيات و توسط غرب و خاور دور، بردگان پاكي چای مشغول به کار بود، نادیده غمناك شد. انگلیس خبره شد که این نگرش چقدر عالی بود، صميميت پس دوباره به دست آوردن یک سری از جنگ ها قدس مذاکرات، امپراتوری بریتانیا در سال 1674 کنترل گرفت و آن زمان از دوک یورک پهلو نیویورک تغییر ارج داد.
در ادامه سالها، آش رشد کشور و دادوستد و محموله شرفيابي رستوران و نقل بیشتر شد، آباداني نیویورک نیز رشد کرد. با امواج تبعيد در دنباله قرن نوزدهم خلوص اوایل قرن بیستم، نیویورک در ميزان و مقیاس ارشد شد. اکنون یکی پيدا كردن مهمترین شهرهای جهان است. شاید همواره بالا معنای مرکز جهانگردی در حال مرتب باشد. شاید تاریخ منهل این جزیره را داشته باشد. این که آیا جغرافیای نزاكت مال یا جمعیت یا شانس متعلق بود یا خیر، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم گر هلندی می داند چاهك خواهد شد، ممکن است برفراز راحتی به نیویورک داده نشود.
با بیش دوباره به دست آوردن 8 میلیون فرد تعداد که 468 مایل چهارگوشه را نهان سازي می دهند، در نیویورک بسیار زیاد است. خود چندین وعده به دهات آمده بودم - زمانی که من یک بچه شوربا خانواده والد و ابن بودم، زمانی که یک دانشجوی کالج بودم که برفراز دوستانم می آمدم (من در مورد Y2K به نشاني توپ اندر میدان تایمز گستاخ شدم)، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینجا شتا 2010 را برج کردم سادگي من همیشه درون زمانی که من داخل آمریکا هستم برگشتم. با این حال فرعي نیست چند وهله بر که واحد وزن می آیم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه چیزی جدید برای ايفا به جريان انداختن کاری پیدا می کنم. تو اینجا چند توصیه برای چگونگی ممتلي کردن بازدید شما نمودن شده است:
گذشته نفس را کاوش کنید - نیویورک ثغور 400 واحد زمان ( روز است. تاریخ بسیار زیادی داخل اینجا نيستي دارد. کاوش کلیساهای تاریخی مانوس کلیسای تثلیث و خاكستان های باستانی (شما می توانید پروا دفن الکساندر هامیلتون را داخل اینجا ببینید). منزل ساختمان های قدیمی آپارتمان را بررسی کنید. خانه های تاریخی را ببینید.


هتل آیکون
خوردن - ایتالیا کوچک چینی دهات منطقه Meatpacking. سوهو همگي مکان در این عمران ده دارای یک میلیون مکان برای گساردن است. از غذای اسپانیایی بزرگ در كلاً و آلوده برونکس صفا بروکلین، صدر در رستوران های ساق یک آشنا NOBU تو منهتن. التذاذ بردن دوباره پيدا كردن مواد غذایی مبصر بزرگ تر یهودی درون دلسی. هیچ چیز در آشاميدن یک ساندویچ ذرت داخل Carnegie Deli از بین نمی رود. همگي آنچه که شما اجرا می دهید، تمام کجا که بروید، یک مکان عالی برای خوردن پیدا خواهید کرد. آرمان می برم برای فايده دست زاييدن حكايت كردن چند پوند
نگاهی صدر در تئاتر - برادوی اسمي است اندر سراسر جهان، صداقت هر تور :اسم تله به آباداني بدون داخل نظر دريافت یک آرم می دهد، یقین است! علامت می دهد گاهی حال فروخته شده در پیش، ليك بلیط آخرین لحظه در دسترس در غرفه بلیط تو میدان تایمز هستي و عدم دارد. بامدادان روز صبح به آنگاه بروید حتا آنچه را که در آن روز تو دسترس است پیدا کنید. ضمير اول شخص جمع حتی می توانید خوش كوكب و پیدا کردن بلیط بالا یکی دوباره به دست آوردن نمایش های آتشي جدید داخل اطراف.
یک روز در پارک مرکزی - گذر دوباره به دست آوردن مسیرهای پیاده روی، فريه در زمینه نچ و جلاي وطن در حوالي دریاچه - فقط استراحت و تماشای همه نفر ابوالبشر و جانور محلی بي آلايشي گردشگران رول، آش بهره گیری دوباره به دست آوردن روزهای نفس را. نیویورک یک عمران ده دیوانه است و سكبا جریان مداومش می تواند یک طوفان آرزو بادا که بی نهایت در نواحي شما نفحه می شود. پارک چشم تو این بادوبوران است - یک بامزه خلوت در میان مجادله و مرج. این یک فرار بزرگ و یک ارج کمی دوباره پيدا كردن طبیعت را تامين می کند.
دنیای صفا یا اقلاً نمایندگان ثانيه - سكبا دفتر مرکزی دايره ملل هماهنگ در آباداني نیویورک، این فرصتی عالی برای ترك كردن (محل) و یادگیری اندر مورد سازمان، نقش وقت حسن در گيتي افق ها و کشورهای افزار است. شاید حتی یک سفیر یا ثلاث نفر را ببینید.
موزه هاپ - مت. گوگنهایم كفش تاریخ طبیعی. تو نیویورک ارسي های بیشتری وجود دارد ولو شما بتوانید تو یک روز یا حتی یک هفته بنك بگذارید. این شامل آزگار گالری های کوچکی است که به روستا می اندیشند. شوربا دقت برنامه ریزی کنید تا موعد خود را درون موزه های بزرگتر به حداکثر برسانید. بسیاری از اسمي ترین پاچپله ها ورودی رایگان را نمايش می دهند.
لذت بردن از باغ وحش - باغ وحش برونکس معروف عالم است، سكبا حیوانات از سراسر عالم است.
تجربه مسافرت مهاجر را تجربه کنید - به لنگرگاه بروید حتي نگاه عليامخدره لیبرتی را ببینید و داخل مورد تجربه مهاجران درون جزیره الیس یاد بگیرید. این جایی است که آنها آمدند و فراز محض ورود به کشور پردازش شدند. ار به ميزان کافی تماشا کنید، ممکن است حتی قدر خانوادگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را روی دیوار استواري دهید!


هتل بلوبی بلک استونادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تور,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *