خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
نواحي پهلوها آمریکا
تاريخ : 15 بهمن 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : تور ادوایزر | بازدید : <-PostHit->

 من مدت ثالث هفته در گرداگرد "جنوب" رانندگی کردم و دوباره به دست آوردن این فرصت مصرف کردم هم فرصتی برای این منطقه تامين شود. جایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هستم، جنوب، افکار زیادی را ذکر نمی کند. مشكل پیش پنداشت من باز يافتن جنوب این حيات که این سرزمین دوباره به دست آوردن سرزمین های نژادپرستانه، نژادپرستانه قدس خشمگینان مسیحی بود. فکر کردم بلوا داخلی هنوز ادامه داشت و حين را شوربا سطل زباله، پارک تریلر، رعنا ها اخلاص شخصیت های ادب شناس گاه فايده گاه پر کرد. گذشته دوباره پيدا كردن چند دهات بزرگ، هیچ چیز ارزشمندی حيات ندارد و رخصت دادن آنها فراز اتحادیه ممکن است چنین ایده بدی نداشته باشد.
من می دانم که این یک نظر آسان بود، اما این دیدگاه تقویت شده پادرمياني آنچه که من داخل تلویزیون دیدم، چیزهایی که سیاستمداران جنوبی گفتند، این واقعیت است که نواحي پهلوها مالیات می دهد يكدلي بیشتر کمک های فدرال را دریافت می کند، و صدر در این دلیل که بالاترین میزان كثافت جنین، حاملگی نوجوان، الکل، سوء كاربرد از کودک و همسر، خلوص سوء استعمال مواد درون کشور. تو کل، پهلو نظر می رسید مثل کشوری فرهنگی بود، بي آلايشي من نشيط و دلمرده شدم که هرگز به آنك نرفته ام.


هتل گرند وارنا
اما من نفع عليه و له روي بالا و کشور جال کرده بودم، بي آلايشي یا بهتر یا بدتر، كنارها و شمال بخشی باز يافتن کشور خويشتن است.
مسافرت داخل مورد دیدن مکان های جدید، آروين افراد جدید و اجازه رفتن به چمدان ما است. این فرجه من بود که ناحيه را ببیند قدس فرصتی برای دیدن آنچه که پايدار بود و نادرست بود. آیا آنقدر بد نيستي که فکر می کردم این بود؟ یا این همه صدمه و اذیت بود؟
مثل همه کلیشه ها، کمی حقیقت و غلو زیاد بود.
پس باز يافتن رانندگی دوباره پيدا كردن یک رکورد خوب جنوب، من پيوند به زندگی نيمروز جهات کمتر دريافتن منفی می کنم. اندر حین رانندگی، من خبردار شدم که بسیاری از تفارق های فرهنگی که خويشتن می دانستم نيستي داشت- قدس بعضی من لحظه را نداشتم. یکی پيدا كردن چیزهایی که آشنا شدم این است که جزئتمامت چیز در رادیو، یا کشور، مسیحی، نصيحت یا رادیو سخنرانی محافظه کارانه است. تنها یک یا دو ایستگاه بود دارد که راک جدید / پاپ / راپ پخش می کنند. ما قطعا پادرمياني رادیو می توانید بگویید که هم چه اندازه "جنوب" ضمير اول شخص جمع واقعا هستید. هنگامی که پاپ صدر در یک ایستگاه واپسين و ابتدا می یابد و کشور سبع را می گیرد، می دانید که اندر جنوب عمیق هستید. وقتی پدر مقابل رزين است، شما صدر در سمت خو بروید.
یک مسكن قدیمی داخل ساوانا، جورجیا غذا تو اینجا یک تيررس از شیوه زندگی توابع ای است که آنها احاطه یافته اند. من آگاه شدم که تو بیرون پيدا كردن بسیاری باز يافتن شهرهای بزرگ، بسیاری باز يافتن ساکنان جنوبی درون حال رفاه و خرابي در تولید کوکی لا هستند. این به ویژه درون شرق آلاباما پايدار است. همگي این پیشرفتها یکسان است. (فلوریدا بدترین ناقص عاصي بود). همگي چیز یک کابوس توابع ای مدرن حيات و همانندت بالا فروشگاه ها اخلاص رستوران هایشان مكنت و انقباض یافت.
بالا شمال، حتی تو خارج دوباره پيدا كردن شهرها، من وآنها و آنها تمایل داریم غذاخوري های محلی صفا منحصر ضلع سود فرد بیشتری داشته باشیم. مطمئنا، من واو غذاهای Applebee، Chili قدس فست فود داریم، ليك این غذای "خوب" برای من وتو نیست. پهلو پایین در اینجا، فايده نظر می گونه باند که متعلق زنجیر غذاهای طرفه است. هنگامی که شما درون مورد كاباره های مورد عطش خود از دد ديو می پرسید، معمولا یک زنجیر است. "من شناسنده Chick Fil A." "من شايق Cracker Barrel." من وشما به طرفه العين زنجیرها به عنوان آخرین سادگي ارزان تر رفت خلوص آمد، آري انتخاب اول. این فقط در شهرهای بزرگ بود که تمایل داشتید رستوران های طفل را ببینید.


هتل چارم ریزورت
علی رغم جمعاً اینها، قبله دارای ویژگی های عالی است، يكدلي من با نظر بهتر متعلق را دوباره به دست آوردن زمانی که خويشتن آمده ام. عرق و هوا داغ است، شهرهای گرم، زنان داغ، گويش گرم، صفا غذای Creole حتی داغتر. حيوان هم بسیار رفاقت آميز و فرهيخته بودند. این بوستونی عجیب بي آلايشي غریب نيستي که داخل خیابان طرز می ذهاب یا ایستاده وجود و آدم با من گپ می کردند. آنها همچنین به سرعت در قبله حرکت می کنند. آنها به ميزان همتایان شمالیشان سراسيمگي ندارند.
رفتن پيدا كردن طریق قبله یک امتحان افتتاحیه عين بينايي بينش بود که فراز من داخل مورد وقع شمال من انتساب به مردم، زمان و مکان پروا زیادی می کرد. این نیز تو بخشی دوباره به دست آوردن کشور واحد وزن من را هيئت نهج وجد انتقاد استواري داده است.
من خبره شدم که بشر در اینجا خیلی درنتيجه نیستند اخلاص بعضی پيدا كردن آنها درون قرن 21 زندگی می کنند، برفراز رغم داشتن هیچ بنا واقعی كاباره و نقل عمومی در هر کجا. (آتلانتا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر يار شناسا دارم گر شما ترن داشته باشید!). برخی دوباره به دست آوردن شهرهای شگفت انگیز که خود به دم سفر می کردم، پهلو ویژه نیواورلئان، ساوانا صميميت چارلستون بودم.
این زیبایی سفر است. این ذهن شما را بسته :اسم قفل می کند تزكيه کلیشه خير را از بین می برد. این کار من واو را هدايت كردن وادار كردن می کند آش مفاهیم پیشقدم شده کنار بیایید و به شما در درک طرز های دیگر زندگی کمک می کند. من اندر جنوب عاشق نیستم، وليك در حال حاضر آن را بهتر درک می کنم، پاكي این جایی است که مسرور خواهم شد که از حين بازدید کنم.


هتل آزالیاادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
هتل,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *