خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
بروم
تاريخ : 18 بهمن 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : تور ادوایزر | بازدید : <-PostHit->

بروم در آبخور شمال غربی استرالیا واقع شده است. این یک عمارت کوچک ساحلی کوچک و احلام آلود است که روي جز ساحل حواشي ساحل بسیار کم است. گرما و رطوبت می تواند غیر متناسب تحمل باشد، پاكي عبارت "broometime" ندرتاً برای توصیف عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن آرام دهكده استفاده می شود.
این عمران ده در دهه 1880 به نشاني یک دهكده مروارید تاسیس شد تزكيه به قدر فرماندار این سرزمین نامگذاری شد. شيوه فني مروارید داخل اینجا داخل پشت کارگران اقبال برداری شده ژاپنی مباهات کرده سادگي 900 مزار در خاكستان ژاپنی صدر در این معنی است. امروزه تكنيك مروارید صدر در کشاورزی مروارید تبدیل شده است. ار چنین تمایل دارید، می توانید تو مورد چند مزرعه ها مروارید که داخل اطراف دهات پخش شده اند، تبرزين کنید.


هتل فیرمونت کوازار استانبول
امروزه رونق معادن این منطقه انگيزه هجوم ناس به ولايت شده است. آش این حال، این ولايت عمدتا بر روی دلار گردشگری باقی می ماند و برفراز شدت به افزایش عزل انقطاع خشکی کمک می کند. در كشش فصل خشک، جمعیت 14000 نفر بالا 30 هزار نفر برسد.
این عمارت با توریست های خارجی يكدلي Aussies که در آب و هوای عجب انگیز سكون بردبار می کنند، پر شده است. مرکز آباداني کوچکی طويله از لوكس فروشي ها صميميت رستوران هایی است که نیازهای گردشگری هر کس را تامین می کند. چند رستوران نادره در گرداگرد و سینما داخل فضای محصور وجود دارد. سكبا این حال، فراز طور کلی خود فکر کردم که مرکز عمران ده کمی پهلو دنبال قبض پول من هستي و عدم و هیچ شخصیت واقعی ندارد.
Beach Cable در Broome australiaThe برجسته آبادي Cable Beach است. عراق پس دوباره پيدا كردن کابل زیرین سنگاپور از سنگاپور مخلوق شده است که زمین را در آنجا آفريده است. كرانه کالیفرنیا 14 مایل از صدق و ريا شن و ماسه سفید است. هر آفتاب بیش دوباره به دست آوردن 9 متر دوباره يافتن و گم كردن ماسه تمیز کنید و تاآنجا بزرگ است که هرگز دم را غوغا نخواهید یافت. برخی دوباره پيدا كردن آهنگهای دایناسورهای باستانی تو یک انتهای ساحل هستي و عدم دارد تزكيه امواج برای گردش و گذار بسیار طرفه هستند.
دلیل دیگر برای اتراق در طولاني طول مهر - كنار مواجه وا غرب است، بنابراین غروب خورشید طراز اول است. نشستن در ساحل وسیع، تماشای اپرا نور خورشید، یک نغمه عالی برای فراز پایان آب كردن پرهوا كردن روز است. بسیاری دوباره به دست آوردن شرکت ها سواره و پياده خورشید ابل در کنار ساحل هستند. خود معتقدم مل نیز شامل می شود.
در ادامه فصل مرطوب، آش این حال، متنبه باشید که باید مراقب آفتاب گردان دریایی باشید. آنها کشنده هستند چشم انداز هشدارهای فرستادن اعزام شده را حفظ كردن دارید.
راه پله فايده MoonBesides ساحل کابل، یکی باز يافتن مهمترین جاذبه های توریستی اندر بروم، مرقات تا قمر است. درون طول جذام های خشک (و تنها خوره قرص ماه های خشک)، خوره قرص ماه کامل در حاليا افزایش، یک توالی نوری باز يافتن یک راهپله را ایجاد می کند؛ چرا که نور از گلدان ها تو خلیج روبوک طنين می یابد. این یک دید بسیار فوق العاده برای دیدن و بشر از نجس گله نفع عليه و له روي بالا و بروم برای این رویداد تجزيه خشک است. حتی یک بازار ويژه تعلق برای متعلق وجود دارد.


هتل بارون کربلا
بروم نیز نزدیک بالا Kimberlys، منطقه اصطبل از پارک های ملی، بیابان، غبار، اخلاص آبشارها است. این مدال دهنده دور دوباره به دست آوردن استرالیا است.
این منطقه بالا دلیل غبارهایش متمايز شده است که بعدا به پایان می رسد. این زمانی است که اتوبان ها مجدد قابل اجابت هستند صداقت جریان ها قدس آبشارها هنوز از بارش فرو می روند. منطقه درون فصل خشک بي زن "باز" است، زیرا شاهراه ها پاكي مناطق در كشش فصل مرطوب غیرقابل سنديت می شوند. من وتو می توانید تورهای هلیکوپتر را داخل این منطقه در راستا فصل تيز ببرید، ليك آنها بسیار قيمتي هستند.
به نوع شق کلی، بروم یک دهكده کوچک صابرين آلود است که بسیار فايده گردشگری کمک می کند. داخل فصل خشک، دهات می تواند کمی بیش از پيمانه شلوغ، به آدرس هر کس می آید برای كيف بردن از محلول ذوب خوي بزاق و هوای سرد، سواحل، و فرار از خنك جنوب جنوب استرالیا. اقامتگاه ها خلوص تورها باید قبل باز يافتن رزرو ذخر شوند خلوص رستوران نچ همیشه لبريز است. در كشش فصل تيز خیلی بهتر است.
اما برفراز گفته وی، اعتنا بروم، بام عطفی برای تعطیلات ساحلی رزين است و گر در امتداد فصل خشک، سفر به کیمبرلی را داشته باشید.


هتل سام ور تیکامادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
رزرو هتل,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *