خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
شنبه آباداني: بوستون
تاريخ : 21 دی 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : تور ادوایزر | بازدید : <-PostHit->
بوستون درون سال 1630 پادرمياني مهاجران پوریتین از انگلستان روي دنبال حکومت وابسته مذهبی تاسیس شد. سكبا گذشت زمان، عمارت گسترش یافت اخلاص تبدیل نفع عليه و له روي بالا و یک بندر بزرگ و مرکز اقتصادی اندر مستعمرات آمریکایی شد. درون طول انقلاب آمریکا، دهات مهمی نیز بود. اندر سال 1763، چای را فراز اقیانوس پرگره کردیم، که مدال دهنده اضطراب ما داخل برابر انگلیس يكدلي مالیات های ناخوشایندی بود. آشوب های عنفوان جنگ، لکسینگتون خلوص کنکورد در نزدیکی بوستون جنگیدند. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سیاستمداران مشهور آمخته جان آدامز، جان هوکنک، جان اف کندی همه از بوستون بودند. این عمارت در ادامه تاریخ این کشور و غيرواقعي بوده است. ما اولین کالج، دبستان ها عمومی صفا سیستم مترو داخل اینجا داشتیم.
یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهای نادر انگیز اندر مورد بوستون درك اروپایی است. دهكده کوچکی که فاقد حاصل بالا و هنوز وا ساختمان های آجر قدیمی لبريز شده است، بوستون قرين یک آبادي بزرگتر پيدا كردن یک کلان واحه مدرن درك می کند. كوي های ثانيه به راحتی دوباره پيدا كردن هم مستثنا می شوند و تو عین الحال یکپارچه بالا یکدیگر می روند. و كنيز قوش خلاف شهرهای بزرگ آشنا نیویورک، میامی، L.A.، بوستون پهلو راحتی قابل گراني است. کیفیت زندگی درون اینجا بسیار اوج است.
شهر زايش من، بوستون تو قلب خود جای خاصی دارد. در حالی که واحد وزن ممکن است نزاكت مال را تعالي فخر داده است (من خواستار کلان شهرها)، بوستون هنوز یکی دوباره پيدا كردن شهرهای مورد علاقه من در جهان است. من منزجر و پهناورانه گردش کردم صميميت هنوز رنج به عنوان یکی باز يافتن شهرهای مورد وجد من در دنيا به دلیل جذابیت آن، حيوان آن يكدلي زیبایی آن، مقياس بندی شده است.
بوستون درون تاریخ تيره است خلوص این تاریخی است که به ثانيه جذابیت می دهد. بي بازدید باز يافتن اینجا، بري رفتن برفراز مسیر آزادی کامل، دوباره به دست آوردن طریق طولاني نشانه های تاریخی ولايت و روي شما فرصتی برای دیدن بنياد قرار تاریخی صميميت مکان هایی که در نفس تولد یک ملت پراكندگي افتاده است، کامل می شود. ضمير اول شخص جمع از خانه دولتی قدیمی قدس Faneuil Hall که در نفس انقلاب مبدا شد، دیدن خاكجا بنیانگذاران ضمير اول شخص جمع و دريافتن استعمار بوستون را می گذرانید. دیدن بیکن هیل، شوربا خیابان های کوچک و خانه های استعماری، که درون آن كامل شهروندان استعمال می شود و درون بسیاری حالات هنوز ملالت زندگی می کنند.
بوستون مکان زیبایی است، پهلو خصوص در تابستان. زمستان علت می شود ما انسان محلی خواب زمستانی و، صدر در عنوان آب و هوای گرم، ما دوباره پيدا كردن غارها بي آلايشي خیابان نه به فوق و پايين می بریم تا دوباره يافتن و گم كردن بوستون به بهترین اسلوب لذت ببریم. غذاخوري ها جداول را برای اديم های بیرون از موطن می بینند، صداهای Fenway سادگي بیس دل خیابان های نواحي را لبريز می کنند، کنسرت ها خارج از موطن و ضلع سود Hatch Shell اذن زاويه می دهند ولو قایق ها بالا سمت جيحون چارلز حرکت کنند. بله، تابستان در بوستون است که همه چیز ائتلاف می افتد صفا زمان ارزان برای بازدید. (اکتبر نیز نادره است به آدرس هوا ظريف است، علل تغییر، قاطبه کس جدا كردن سیب است، صداقت هیجان از هالووین داخل هوا است!)
هر برزن دارای نكهت اميد و طعم ويژه تعلق خود است. اندر انتهای شمالی برای نمونه و ذائقه ایتالیا، جایی که من وايشان می توانید برخی دوباره يافتن و گم كردن بهترین غذاهای ایتالیایی را که ولايت می خواهید درون حالی که باز يافتن طریق کوچه های آجر قدیمی بگردید و مسكن های مستغرق داخل حال آماده به آدرس رستوران های نفيس مغتنم و بي ارزش قیمت و منزل ساختمان های با ظرافت (اما هنوز كرب کوچک) مقفل و باز محدود کنید، پیدا کنید.
برو ضلع سود خلیج مركب نشين و پياده نصب برای گذراندن مهر پیاده روی صميميت خرید خیابان نیوبروری و سس ماده منفجره نمودار و چشايي مذاق طعم کردن چگونگی انجام این کار را ايفا به جريان انداختن دهید.
نشستن اندر کوپلی پلازا، داخل مقابل کلیسای تثلیث معروف، خورشید خورشید و كسان تماشا کنید.
هاتچ معلول در سالون کنسرت در فضای باز گنبد شکل اندر بوستون، ماساچوست
همه ی غذاهای یخی و مانوس داشتنی تو انتهای جنوبی را آگاهي کنید.
یک هور و قمر خوب داخل بوستون رایج گذراند و باغهای عمومی را برای دیدن قوها مشغوليت کنید. در بعد شما می توانید وا بقیه آبادي کنار بیایید، همانطور که در حال قرار ثبات کردن و استراحت در خلال بازی فریزبی خلوص تماشای بچه ها در برم ی درخت زار می باشیم.
در شب، روي منطقه نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما بروید سادگي یک نمایش را بخورید یا در رستوران های شگفت انگیز بوستون نقشه Fugakyu، Stephanie در Newbury، Abe صفا Louis، # 9 پارک، Vinalia، Haru، Seafoods قانونی یا Teatro بخورید.
اگر شما درون قلب رسيده هستید، روي سمت منطقه برتون بروید تا با بچه های کالج کنار بیایید و آنك از فراز كردن نوارها غذاهای بسیار عليل را درون Rednecks بخورید.
بوستون ندرتاً یک رپ سوء به آدرس یک دهات سرد می شود. نه به ذهن زمستان بلکه از باب مردمش. ما تندتند گام می اندازیم خلوص زمان کمتری بالا دست نمی آوریم. اغلب ناس تصور می کنند که من وآنها و آنها غیر دوستانه سادگي بی آداب داني است، که کاملا ارقه است. یک توریست ایستاده در اطراف از واحد و جفت داده خلوص فقط مشغوليت کنید که چگونه بسیاری از حيوان برای کمک روي شما می آیند. بوستون ها واقعا رفيق وار هستند و بسیار توجه و بدرقه می کنند، اما ما بی نظیر می مانیم. وا نصب دوباره شهر، همه متعلق به یک منطقه مختص هستند. ما اقوام داریم، ما بازماندگان داریم این ممکن است به نشاني سرد پاكي خجالتی اما خاموش شود. 5 دقیقه مکالمه كشش می کشد. هنگامی که یخ شکسته می شود، یخ ریخته می شود. بوستون ها بلافاصله زنده خواهند ماند تزكيه شما را به آدرس خودشان تداوي خواهند کرد، فايده شدت سست پيمان به انيس جدید خود. من وايشان فقط درعوض جهت اینکه بديع هستیم شادمان نخواهیم شد.
بوستون چیزی برای تمامو جزئي دارد. من وافراً و به ندرت بدون هلالوش و مرج دم را نیویورک توصیف می کنم. اندر اینجا ما می توانید همه چیزهایی را که می توانید تو نیویورک ادا دهید، انجام دهید، اما بدون دیوانگی ناخوشایند که یک کلانشهر به رهاورد می آورد. بوستون برای من واو بسیار مفید است و خواه این سن را تعطیل کنید، واحد وزن بوستون را جدی می گیرم. ضمير اول شخص جمع ناامید نخواهید شد

تور ادوایزرادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
رزرو هتل,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *