خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
سفر آغاز می شود داخل خانه
تاريخ : 22 فروردين 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : تور ادوایزر | بازدید : <-PostHit->

اگر فکر می کنید سيروسفر چیزی است که تنها زمانی پيوستگي می افتد که شما اوج گيري های بيرون از کشور، سواری های طولانی راكب یا سفرهای پيش رو کشور را ارتكاب دهید، در یک دنیای مهلت بسیار نزدیک به آپارتمان از بین رفته اید.
دیدنی های گرجستان
البته، شما حيث سفر فايده طور منحصرا آش سرزمین های خارجی، غذاهای عجیب بي آلايشي غریب و رسوم لباس کنجکاو، ببخشید. پس باز يافتن همه، این تصویر دوباره به دست آوردن روزهای مارکو پولو، دیوید لیوینگستون قدس دیگر مأموران مبصر بزرگ تر و پيدا كردن طریق کانال مسافرتی اخلاص مجلات براق بی شماری به ما تحویل داده شده است.
اما حقیقت این است که آنچه که بیشتر ما اندر مورد مسافرت اقناع کننده می شویم، تازگی طرفه العين است. سفر من وشما را از آيين های روزمره ما و ضلع سود یک ذهنیت ديگرگون منتقل می کند که در دم همه چیز، حتی وضع افاده های تميز شده برفراز خشکی، پهلو نظر می قسم آشکار است.
همانطور که پیکو آیور (Travel Writer) تمثيل کرد، جنبه فیزیکی سيروسفر تقریبا به اندازه ذهنی واقعي اساسي نیست. خوب است که خود را داخل نیمه نوا فحوا در سراسر عالم پیدا کنید، در ايده آل و پشيماني در راسته مارکوکان صداقت یا هواسوز های عظیم برای تلفن های موبایل باز يافتن طریق یک چوب لوح صفحه سنگ ورق طاقه سنگ، ولي این تنها روش برای جال نیست.
بدون شک، یک حس بسیار غريب انگیز دوباره يافتن و گم كردن آزادی است که دوباره پيدا كردن درک صحنه بيرون می شود. من فايده طور جدی نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشید که صرف كامل بعد پيدا كردن ظهر تنها در عمران ده Udiapur، هند دوباره پيدا كردن کاخ مونسون فکر می کنم که چقدر حيرت طرفه انگیز بودن آن وجود دارد، برفراز تماشای تماماً چیز می اندازد.
بنابراين ميسر است بدون پروا به زادبوم خود، اين ذهنيت قابل رعايت سفري را مطلع كند؟ این سوالی است که من تو سال گذشته دوباره پيدا كردن خودم پرسیدم، زیرا پهلو دلایل گوناگون من متنفذ و ناتوان به قبض بیش پيدا كردن دو دفعه سفر کوتاه مدت، خيز هفته ای نبودم.
من خوشحالم که اعلاميه می دهم که پاسخ آري است، راهی برای ورود به این اندیشه سفر هستي و عدم دارد بري اینکه واقعا حیاط حیاط دنج خود را ترک کنید، اما کمی بیشتر تقلا می کند حتا فقط یک هواپیمای جغرافیایی جدید را بیرون بیاورید و دوباره يافتن و گم كردن این فرصت استعمال کنید.
از دیوارها عاري شوید که از سفر من واو جلوگیری کند
اگر مسافرت فراز سرزمین های خارجی نوعی دزدي برای دوباره به دست آوردن بین بردن دیوارهای ذهنی است، کشف زادگاه خويش کمی بیشتر شبیه حفاري کردن یک زندان سكبا روکش است - کار بیشتر دنباله می کشد، اما وا برخی دوباره به دست آوردن پشتکار شما هنوز شادي می توانید از دیوار عبور کنید از عادت
کلاهبرداری برای ورود به ذهنیت در خانه این است که ياد شما را از ذهنیت "من فقط اندر خانه" بگیرم. اغلب من وايشان امروز پنداشت می کنیم خیلی شبیه دیروز است، وليك واقعا هیچ دلیلی برای فکر کردن بود ندارد. من شناسا شده والد و ابن که یکی باز يافتن بهترین نوا فحوا های ایجاد زادگاه خود ضلع سود نظر یک مکان خارجی است که به اسباب مورد علاقه مسافر تبدیل شود: دوربین.
سال گذشته من سعی کردم هر مهر عکس بگیرم. من شکست خوردم، منتها مجبور شدم خودم را تو دنیای پیرامونم نزدیکتر کنم، همانطور که تماماً چیز را دیدم، تغییر دادم.
بهترین تور دبی
هر کس ساير اجنبي است، ليك در اینجا برخی دوباره به دست آوردن چیزهایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سعی کردم:
برنامه ریزی سفرهای تفریحی - فقط در مورد قاطبه شهر، فرعي نیست که چقدر کوچک است، دارای دست كم یک موزه، اعلا تاریخی يكدلي یا سمك و كف رواق دیگر که من وايشان احتمالا وا آن مونس نیستید. تعداد کمی دوباره به دست آوردن آنها را پیدا کنید يكدلي آنها را یک فراز یک در یک سری سفرهای عاقبت هفته ببینید.
صحبت کردن سكبا یک بي تا جدید هر مهر - من یک نویسنده سبكبار هستم و غالباً در کافی شاپ کار می کنم، اما با هدفون های من در حالی که عمیقا روی چیزی تمرکز می کنم. من اول به راندن کردن خودم کردم هم خودم را پهلو غریبه ها كنار بنده سر این شکاف نه معرفی کنم. در مطلع عجیب است، وليك همراه با دیدن چیزهای خارجی، ويزيت كنترل با انسان در آزادراه یکی از برتر سفر است. من صدر در شما دروغ نمی گویم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برخی دوباره پيدا كردن لحظات بی مادام دانه و قدم را سكبا غریبه لا در آپارتمان داشته ام، منتها من نیز برخی از محارم و بيگانگان جدید را آفريده ام. چالش برانگیز است، منتها ارزشش را دارد
پیاده روی - ممکن است فکر کنید که تماماً چیزهایی را دیده اید که در آباداني خودتان دیده اید، وليك تغییر آگاهي انداز خود، مثل هماهنگ تغییر از رانندگی فراز رفت صميميت آمد به راه رفتن طولانی، اغلب طولاني دنیاهای جدید را محصور می کند.
چک کردن راهنمای کتاب به لحن شما - من وايشان یکی از دو چیز را از این یاد می گیرید: درون بهترین سناریو شما ممکن است برخی دوباره پيدا كردن چیزهایی که من واو نمی دانید داخل مورد پیدا کنید. از سوی دیگر، این اندر درجه مبدا می تواند نشان دهد که چه جور کتاب های راهنمای کتاب بسیار كلاش و نادرست است. همه این خطايا و نکات سوء برای افرادی که ضلع سود زادگاه وجود و غير می روند؟ بله، زمانی که شما گشت می کنید، همان طرز از رايزني بدی را دنبال می کنید.
شروع یک وبلاگ - داخل حالی که لازم نیست، من روشن ضمير شده ام که نگارش كردن یک وبلاگ در مورد سفرهای شما، انگیزه خوبی برای تشريف بردن و پیدا کردن چیزهای جدید است، که ضلع سود نوبه خود موجب می شود شما بیشتر دوباره پيدا كردن یک مسافر. یک بريد کوتاه را داخل سفر خود نفع عليه و له روي بالا و پارک یا پارک محلی بنویسید. مسلما، احتمالا هیچ کس دم را نخوانده است، ليك این نکته نیست، این عمدتا برای شما، بله مخاطب است.
من در مورد گنگ کاوش مسقطالراس من به آدرس راهی برای نگه داري كردن داشتن نزاكت مال احساس وثوق نکردنی آزادی که تو آخرین تيره سير طولانی من داشته باب ضربه زدم. قطعا آنقدر سخت نیست، ولي از لحظه لذت اسير شده است و تو حالی که این عاطفه حس رایگان ممکن است در آپارتمان تداخل بیشتری داشته باشد، هنوز غم می توانید پیدا کنید.
اسکات گیلبرتون یک نویسنده مستقل است که کارش درون سراسر وب روشن شده است. او همچنین سردبیر رولف پاتس "Vagablogging.net" است و در سفرهای خود درون luxagraf.net می نویسد.

 


هتل گرند سنترال سنگاپورادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
هتل,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *