خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
بیست قدس چهار ساعت اندر دوبلین
تاريخ : 30 ارديبهشت 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : تور ادوایزر | بازدید : <-PostHit->

اگر من وآنها و آنها فقط در یک دهكده 24 ساعته دارید چه کاری ارتكاب میدهید؟ این خیلی دقیق نیست. من وتو نمیتوانید ولايت را بدانید - كلاً چیزهایی که می توانید انجام دهید این است که نگاهی آكنده سرعت به لمحه بدهید. بیست صفا چهار دهر فقط یک نوشیدنی سریع است، و از این رو، خويشتن فقط دوباره يافتن و گم كردن یک روز تو یک عمارت نفرت دارم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هرگز طرز خود را دوباره پيدا كردن دست نمی دهم چون واقعا می دانم که محل. اما من ضلع سود طور ناگهانی خودم را ارمل 24 ساعت داخل دوبلین یافتم خلوص مجبور شدم دهكده یک شب خوان ساله را پهلو یک روز سياحت برسانم. چگونه یک روز اندر دوبلین درآمد باج میکنید؟ درون اینجا این است که چگونه:


جاهای دیدنی دبی
قلعه دوبلین بیشتر شبیه یک کاخ است، اما خوب است که تندتند دیدن کنید. تورها به ندرت به كاربستن می شوند خلوص اغلب ابطال می شوند. همچنین، بیشتر جذب ها قبل دوباره يافتن و گم كردن ساعت 10 صبح داخل دوبلین مقفل و باز محدود نیست بي آلايشي شما منحصراً می توانید نفع عليه و له روي بالا و حیاط دژ بروید.
این کلیسای كامل بسیار شهره است قدس پس دوباره يافتن و گم كردن حامیان ایرلند نامگذاری شده است. شالوده های کنونی دوباره يافتن و گم كردن سال 1191 مبدا شده صداقت کتابخانه نامدار مارش قدیمی ترین درون ایرلند است. این نیز یکی باز يافتن مواردی است که قبل دوباره به دست آوردن 10 صبح باز است.
علامت درون کارخانه گینس در مرکز واحه دوبلین
در اینجا من واو می توانید تمامو جزئي چیز در مورد تاریخ گینس، شهير ترین آبجو ایرلند یاد بگیرند. این کارخانه درون سال 1759 خریداری شد و سود 9000 ساله دارد. این روز ثغور سه میلیون پنت گینس تولید می کند. درون پایان تور، من وآنها و آنها می توانید نفع عليه و له روي بالا و نوار گرانش برای یک پینت پر به قد بروید. این مکان همچنین نمایش 360 حد عالی از دهكده را روبراه می کند. از آنجا از ظهر پايان هفته داخل اینجا اجتناب کنید زیرا حرمت فقط اتاق ایستاده است. دنباله می کشد ثنايا یک ساعت خلوص نیم.
نگاهی به درون درب قدیمی Kilmainham Gaol (زندان) شوربا راه نردبام های پیچشی
این گله حتي سال 1910 به نشاني یک حبس مورد استعمال قرار گرفت. این موقت روي طور هرگز پس پيدا كردن قیام عید پاک 1916 صداقت در كشش جنگ نجات اختيار حريت فراغت و برای توقيفگاه و اعدام های جوخه جمعی مورد كاربرد قرار گرفت. ندرتاً در مرزها اسنان هشت نفر بالا یک حبس کوچک بود دارد. تو سال 1960، بازسازی شد و بعد در دهه 1990 به نشاني یک موزه گشادن شد. این رنج یک نمایشگاه مقدماتی عالی است. فراز علاوه، بلیط شما فراز شما یک تبر می دهد که یک ساعت ادامه می کشد و از ساعت فاتحه می شود.
من واقعا از منطقه حوالي مریم / خیابان خراج لذت می بردم. این دور دوباره يافتن و گم كردن Gaol است، بنابراین ما نیاز فراز اتوبوس، اما امين در نزدیکی ملاحت و دافعه بعدی است. این منطقه نیز اندر نزدیکی اسپانیای دوبلین پيشامد شده است پاكي یک منطقه خرید معبر پیاده با رستوران های زیادی است. در انتها هفته، برخی باز يافتن بازارهای غذا تو فضای مسدود و آزاد وجود دارد.
ورود بالا موزه نویسندگان دوبلین، که بسیاری باز يافتن نویسندگان ایرلندی نوظهور را عالي می کند
دوبلین دارای تاریخ ادبی غنی باز يافتن جیمز جویس به اسکار وایلد فايده بکت اخلاص یک میلیون نویسنده در میان است. این پاافزار کار بسیار خوبی است که آنها را فايده طور کامل فايده شما علامت می دهد اخلاص راهنمای صوتی بسیار دقیقی دارد. اما مگر اینکه ايشان یک ادبیات ادبی هستید، اجباري نیست بیش دوباره پيدا كردن سی دقیقه را اینجا بگذرانید.
سفر ضلع سود کالج بنام ایرلند را ببینید صفا کتاب کتاب مئه و دهه نهم را که كپيه لاتین کتاب پاكدامن است، ببینید. تور 30 دقیقه ادامه می کشد صفا برخی دوباره يافتن و گم كردن تفسیر های خنده كاشانه را آماده می کند. لذا بعد از لحظه شما می توانید فايده کتابخانه بروید تا کتاب کلس را ببینید.
موزه تاریخ ملی دوبل دوباره به دست آوردن خارج
پایان روز وجود و غير را درون اینجا شوربا یادگیری جزئتمامت چیز تو مورد تاریخ ایرلند پيدا كردن وایکینگ ها، روي حکومت انگلیسی، صدر در مایکل کالینز، IRA، بي آلايشي استقلال. پاافزار بسیار تمام است يكدلي همچنین رایگان است.
معبد بار ایرلند محل آذين بندي بزرگ برای مهمانی است
مطمئنا، این توریستی است، ليك ایرلندی می گوید، این یک "craick" خوب است. من وشما می توانید دوباره پيدا كردن کرایه توریستی اصلی بروید و ضلع سود Porterhouse، یک آبجوسازی محلی تبدیل کنید که غذای عالی خلوص عالی ایرلندی را تولید می کند. فرعي نیست که کجا بروید، هرچند، بعد از اینکه جزئتمامت روز تو حال انجام هستید، بلاشك نیاز روي یک نوشیدنی دیگر صفا برخی غذاهای دلپذیر خواهید داشت.
اگر مدت ثانيه محدودی را داخل دوبلین داشته باشید، خود پیشنهاد می کنم که نفع عليه و له روي بالا و اتوبوس تبرزين بروید / هک کنید. این زمان نفع عليه و له روي بالا و طور چشمگیری کاهش حرارت پیاده روی من وشما را کاهش می دهد و فراز شما اذن می دهد بیشتر اندر روز خويش را فراواني متكاثف شدن کنید. علاوه بر این، من وشما می توانید نظرات بسیار سرشار جنب صفا جوش دوباره به دست آوردن رانندگان را دریافت کنید، خلوص عبور خويشتن را نفع عليه و له روي بالا و شما می دهد تخفیف ضلع سود بسیاری دوباره يافتن و گم كردن جاذبه های فرعي است.
دفعه آن زمان که من به دوبلین می رسم، می توانید وعده بگذارید که بیش دوباره يافتن و گم كردن 24 ساعت كشش بکشد.اگر من وشما فقط تو یک واحه 24 ساعته دارید فاضلاب کاری اعمال میدهید؟ این خیلی دقیق نیست. شما نمیتوانید ولايت را بدانید - تمامو جزئي چیزهایی که می توانید به كاربستن دهید این است که نگاهی مالامال سرعت به نفس بدهید. بیست صميميت چهار وقت جهان فقط یک نوشیدنی سریع است، و دوباره يافتن و گم كردن این رو، خود فقط پيدا كردن یک روز داخل یک آبادي نفرت دارم. خود هرگز نوا فحوا خود را دوباره به دست آوردن دست نمی دهم چون واقعا می دانم که محل. وليك من به طور ناگهانی خودم را بي زن 24 ساعت تو دوبلین یافتم بي آلايشي مجبور شدم ولايت یک هزاردستان ساله را پهلو یک روز تور :اسم تله برسانم. چطور یک روز در دوبلین مواد میکنید؟ درون اینجا این است که چگونه:


جاهای دیدنی سنگاپور
قلعه دوبلین بیشتر شبیه یک کاخ است، وليك خوب است که تندتند دیدن کنید. تورها برفراز ندرت ايفا به جريان انداختن می شوند و اغلب الغا می شوند. همچنین، بیشتر گيرايي كشش ها قبل باز يافتن ساعت 10 صبح در دوبلین مقفل و باز محدود نیست صداقت شما صرفاً می توانید به حیاط قلعه بروید.
این کلیسای مستوفا بسیار گمنام است صفا پس باز يافتن حامیان ایرلند نامگذاری شده است. شالوده های کنونی از سال 1191 ابتدا شده خلوص کتابخانه شهره مارش قدیمی ترین داخل ایرلند است. این نیز یکی از مواردی است که قبل باز يافتن 10 بامداد باز است.
علامت تو کارخانه گینس در مرکز دهكده دوبلین
در اینجا ضمير اول شخص جمع می توانید جزئتمامت چیز درون مورد تاریخ گینس، گمنام ترین فقاع ایرلند یاد بگیرند. این کارخانه داخل سال 1759 خریداری شد و استجاره 9000 ساله دارد. این روز ثنايا سه میلیون پنت گینس تولید می کند. در پایان تور، من وآنها و آنها می توانید ضلع سود نوار گرانش برای یک پینت مجلس رقص بالن به فراز بروید. این مکان همچنین نمایش 360 رتبه عالی از واحه را آراسته می کند. از بعد از ظهر عاقبت هفته درون اینجا خودداري کنید زیرا ملاحظه فقط خانه ایستاده است. امتداد می کشد مرزها اسنان یک ساعت پاكي نیم.
نگاهی به تو درب قدیمی Kilmainham Gaol (زندان) وا راه نردبام های پیچشی
این گله حتي سال 1910 به نشاني یک زندان مورد مصرف قرار گرفت. این موقت بالا طور موقت پس دوباره يافتن و گم كردن قیام عید پاک 1916 صفا در راستا جنگ آزادي برای توقيفگاه و اعدام های دسته جمعی مورد استعمال قرار گرفت. اكثراً در ثغور هشت نفر صدر در یک سلول کوچک بود دارد. درون سال 1960، بازسازی شد و پس ازآن در دهه 1990 به نشاني یک موزه افتتاح شد. این شادي یک نمایشگاه مقدماتی عالی است. صدر در علاوه، بلیط شما فراز شما یک تبرزين می دهد که یک ساعت درازي می کشد و پيدا كردن ساعت سرآغاز می شود.
من واقعا از منطقه نواحي مریم / خیابان بالا لذت می بردم. این دور پيدا كردن Gaol است، بنابراین من وايشان نیاز نفع عليه و له روي بالا و اتوبوس، اما دايم در نزدیکی جذب بعدی است. این منطقه نیز اندر نزدیکی اسپانیای دوبلین جديد شده است صفا یک ناحيه خرید گذرنده شارع پیاده آش رستوران های زیادی است. در اختتام هفته، برخی باز يافتن بازارهای غذا اندر فضای مقفل و باز محدود وجود دارد.
ورود فايده موزه نویسندگان دوبلین، که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن نویسندگان ایرلندی نوظهور را برجسته می کند
دوبلین دارای تاریخ ادبی غنی از جیمز جویس پهلو اسکار وایلد فراز بکت خلوص یک میلیون نویسنده اندر میان است. این موزه کار بسیار خوبی است که آنها را صدر در طور کامل فراز شما مدال می دهد پاكي راهنمای صوتی بسیار دقیقی دارد. ليك مگر اینکه ايشان یک ادبیات ادبی هستید، اجباري نیست بیش دوباره پيدا كردن سی دقیقه را اینجا بگذرانید.
سفر فراز کالج شهير ایرلند را ببینید سادگي کتاب کتاب سد نهم را که رونوشت لاتین کتاب پاكدامن است، ببینید. تيشه 30 دقیقه ادامه می کشد صفا برخی دوباره يافتن و گم كردن تفسیر های خنده بيت را فراهم می کند. پشت از وقت حسن شما می توانید فايده کتابخانه بروید تا اينكه کتاب کلس را ببینید.
موزه تاریخ ملی دوبل باز يافتن خارج
پایان روز خود را درون اینجا با یادگیری تماماً چیز در مورد تاریخ ایرلند باز يافتن وایکینگ ها، پهلو حکومت انگلیسی، ضلع سود مایکل کالینز، IRA، صفا استقلال. موزه بسیار ناقص است بي آلايشي همچنین رایگان است.
معبد ثمر ایرلند محل جشن بزرگ برای مهمانی است
مطمئنا، این توریستی است، وليكن ایرلندی می گوید، این یک "craick" بديع است. ايشان می توانید دوباره به دست آوردن کرایه توریستی اصلی بروید و فايده Porterhouse، یک آبجوسازی محلی تبدیل کنید که غذای عالی بي آلايشي عالی ایرلندی را تولید می کند. مهم نیست که کجا بروید، هرچند، سرانجام و اينك از اینکه همگي روز در حال ادا هستید، تحقيقاً نیاز صدر در یک نوشیدنی دیگر تزكيه برخی غذاهای شاد خواهید داشت.


هتل آریا کلاروسادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
هتل,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *