خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
عمارت شنبه : چستر
تاريخ : 25 دی 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : تور ادوایزر | بازدید : <-PostHit->

به سربلندي من درون خارج پيدا كردن کشور، امروز شنبه شهرستان داخل مورد من درون چستر، انگلستان است. این یک دهات قدیمی است که به خلق روم رسیده است. چستر در 79 ADD به نشاني یک كلات برای وسع ثروت شمال تاسیس شد. آبادي خود را هنوز دیواره های باستانی تسلط کرده است صميميت یکی دوباره يافتن و گم كردن کامل ترین سیستم های دیوار درون انگلستان است. این آبادي در دوران تنش صنعتی اولیه اهمیت فراوانی یافت، منتها اکنون دیگر مرکز صنعتی نیست، بلکه حومه مدرن ولايت بزرگ منچستر است. چستر مجسم سازي تجسيم یک "شهر انگلیسی معمولی" شوربا ساختمان های ویکتوریا و آپارتمان های کلبه است.
در تاخت روزی که اینجا بوده ام، واقعا باز يافتن وقتم كيف بردم. قطار سوار خويشتن من را دوباره به دست آوردن طریق کشور انگلیسی صفا املاک اطراف طرفه العين منجر شد. طولاني باران انگلستان یک کشور بسیار كبود است! چستر وجود و غير یک دهات کاملا است. خويشتن از فراغت آشتي که همیشه به نظر می رسید مرا سرگشته کرد، همانطور که گر هیچ ساکن ولايت نبود. به ندرت صداهای اتومبیل یا آدم یا حتی طيور را ضلع سود جز داخل مرکز واحه می شنوید.
یک مسكن زیبا داخل انگلستان چستر


تور قبرس شمالی
مرکز چستر نفع عليه و له روي بالا و نظر می رجه چیزی دوباره به دست آوردن یک داستان قدیمی است. تصاویر داخل اینجا بسیار نماینده كامل ساختمان نچ است. چارلز دیکنز سربلندي می کند میخانه های قدیمی، هتل ها و دكان های کوچک همگي جذابیت و رنگ اصلی ذات را نگهداري کرده اند. من مامون نیستم که این نشانه به عنوان راهی برای حفاظت از گذشته اش نكهت اميد یا اینکه برای مدرن سازی خیلی تن پروري بود. من احتمال می زنم این دومین بود.
خانه های چستر معمولی ویکتوریا هستند. من خواستار خانم هاویشام هستم که اندر لباس عروسی بیرون بیایید. کلبه های کوچک با آجر صميميت جلوی خيزران شاخه بريده درخت هيزم چوب و پنجره شیشه ای. جزئتمامت چیز خیلی دیکنز است. چستر یک تيررس توریستی مسن تر و كهتر برای مسافرهای روز سادگي کسانی است که ادهم ها را خويش دارند. از ماه مه، آنها آزمايش اسب دارند سادگي هر کس داخل بهترین روز خودشان می آید.
یک خیابان هنگامه و خلوت به سبک واتیکان درون چستر
در حالی که اکثر جذابیت قدس جذابیت چستر از دیکنز دريافتن می شود، در روستا چند چیز وجود دارد. ممتاز دیوار است. عمارت قدیمی شوربا دیوار رومیان جلوه گر است که 45 دقیقه پیاده روی شده است و فايده شما امکان می دهد هم انواع ولايت قدیمی، مسیر مسابقه، رودخانه، شهر جدید پاكي چند هدف پرتاب تاریخی تاریخی را ببینید. این نقطه بدايت خوبی است بنام ترین آبشخور دیوار دروازه شرق است. در اوج نشسته است 2 روزگار بیشتر عکس در كامل انگلستان.
علاوه آغوش این دیوار کلیسای تاریخی است. دوباره پيدا كردن آنجایی که 4 پوند برای هوشيار و ناآگاه شدن بود، من هوشيار و ناآگاه نشوید وليك واقعا داخل خارج بود. چند ویرانه های رومی قدیم درون جنوب شرقی دهات وجود دارد. یک قلعه قدیمی نيستي دارد که اکنون كفش است. هرگاه شما نیز لمحه را فانتزی، برخی دوباره يافتن و گم كردن کشتی های قایقرانی رودخانه حيات دارد. نفع عليه و له روي بالا و طور کلی، برای من نفيس و ادني بود روش رفتن بي آلايشي فقط "بودن" اندر دیدگاه من دوباره به دست آوردن انگلستان است.
یک پارک زیبا درون چستر، انگلستان
چستر را شناخت دارم این یک دهكده زیبا است و صدر در شما یک امتحان انگلیسی معمولی می دهد، يا وقتي كه چنین چیزی بود داشته باشد. چستر طور شهری است که داخل بروشورهای تبلیغاتی در انگلستان - منزل ساختمان های کشور، دزدان، شالوده های قدیمی ویکتوریا پاكي بسیاری دوباره به دست آوردن مغازه های "عجیب و غریب" نظر می کنید. شهر قطعا ارزش توقف یک مانند یا اقلاً یک جال روزانه دوباره پيدا كردن منچستر یا لیورپول را دارد.


تور مالزیادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
هتل تور,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *