خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
دهكده شنبه: اوترخت
تاريخ : 26 دی 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : تور ادوایزر | بازدید : <-PostHit->

اوترخت یک روستا حدود 40 دقیقه درون جنوب آمستردام تو هلند است. یک عمران ده نسبتا كاپيتان (جمعیت 250،000) سكبا یک دانشگاه که نزدیک فراز آمستردام متعلق را یک ناحيه مسکونی كاپيتان و تجاری است، اوترخت بود که در دم یک مانوس من زندگی می کردند.
هرگز وقت حسن را ندیده بودم (و علیرغم اعتراضاتش که چیزی برای دیدن هستي و عدم نداشت)، بي اختيار بودم که اوترخت را ببینم. آخرین آستانه من اندر هلند اندر سال 2006 حيات و درون 7 هفته اساساً به نظاره نمی رسید که لحظه را باز يافتن آمستردام بیرون کنم. من ناراضی بودم پاكي اوترخت التفات خوبی برای تشريف بردن بود.
قلعه تزوير و برق دار اندر اوترخت شوربا یک ضياع بزرگ
اوترخت آمخته مینی آمستردام است. این طراحی اندر طراحی كفو است، ليك جمعیت آمستردام کم است.


تور گرجستان


عمران ده قدیمی در حوالي کلیسای قدیمی، Dom است. این یک کلیسای قدیمی گوتیک است بي آلايشي زیبا اندر خارج از وليكن بسیار سريع در داخل است. گرچه دارای برخی از نشان های سبک گوتیک است، مجرد و متاهل 1 شیشه شیشه رنگی وجود دارد يكدلي بیشتر فضای خالی است. شخصا کلیسا تو آمستردام مورد وجد من است.
در تماماً میدان، Domtoren است. داخل دهه 1600، کلیسا و بارو بخشی باز يافتن یک بنا بود، منتها یک سیل داعيه نابودی ناحیه بین آنها يكدلي ایجاد میدان جدید بديع شد. من وآنها و آنها می توانید از قلعه به سمت فراز برود هم دیدگاه خوبی دوباره پيدا كردن اوترخت داشته باشید، ليك ما نمیتوانیم ورودی را پیدا کنیم صميميت سپس نفس را طيران کنیم.
خانه سفید تو کانال اوترخت، وا قایق رانی
منطقه اصلی دهكده در نزدیکی Oudegracht یا "کانال قدیمی" جايگيري دارد. این کانال اصلی در دهات است و در کنار متعلق همه بوتيك ها و قدر زیادی كاباره ها است. كاباره ها داخل سطح پایین خیابان داخل کنار کانال تحكيم دارند.
در روزی که رفتیم، ماء مايع شيره و هوا ابتكاري بود، بي آلايشي برای اولین حاصل در تمام هفته، خورشید بیرون رفت. هلند بسیاری از آفتاب را نمی بیند، روي طوری که آنها شناخت دارند هر لحظه که دم را در گرداگرد بچرخند. عمران ده بسته شد و كامل جداول در استمرار کانال متاثر شد. پس پيدا كردن چند روش رفتن، من واو یک میز خالی پیدا کردیم و پيدا كردن ناهار در فضای باز لذت می بردیم، خورشید را با طولاني هلندی نه که ظاهرا نیازی برفراز روز آدينه ندارند كيف می بریم.


گرجستان تور
نمایش دوباره پيدا كردن پایین کلیسا داخل اوترخت
خارج باز يافتن مرکز، اوترخت بسیار مسکونی است و شناخت من ضمير اول شخص جمع را دوباره پيدا كردن طریق چند محله مختلف مطرود است. من وايشان حتی مفقود شدیم و در مرکز صنعتی پهلو پایان رسیدیم. اندر حال حاضر چیزی است که شما درون هر کتاب راهنمای پیدا نمی کنید.
به قبيل کلی، آبادي اوترخت یک عمارت زیبا پاكي جایگزین خوبی برای آمستردام است. خواه یک یا دو خورشيد اضافی دارید، باز يافتن این عمارت دیدن کنید.ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
هتل تور,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *